M jak miłość, odcinek 1549: Marysia przekroczy wszelkie granice z Jackiem! Będzie drugi rozwód Rogowskich?

2020-12-01 12:15 mp
M jak miłość, odcinek 1549: Marysia przekroczy wszelkie granice z Jackiem! Będzie drugi rozwód Rogowskich?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1549: Marysia przekroczy wszelkie granice z Jackiem! Będzie drugi rozwód Rogowskich?

W 1549 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Jacek (Tomasz Sobczak) posuną się za daleko w swojej pseudo przyjaźni. Cała Grabina zahuczy od plotek na temat ich romansu. Tylko Artur (Robert Moskwa) będzie żył w świadomości, że żona nie byłaby w stanie go zdradzić. Według Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) - nic bardziej mylnego! To właśnie ona doniesie Barbarze (Teresa Lipowska) o romansie Kotowskiego z Marysią. W 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek zechce przypieczętować ich relację i podaruje ukochanej bardzo intymny prezent. To się skończy rozwodem Rogowskich?

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek coraz odważniej będzie spoufalał się z Marysią. Odkąd przyjechał do Grabiny, Rogowska zaczęła zapominać, że jest mężatką! Zajęcia się wspólnymi spacerami z dawną miłością, wieczornymi wspominkami i pomaganiem mu w chorobie matki. Niestety Teresa (Jolanta Wołlejko) zmarła, więc Jacek tym bardziej potrzebował wsparcia. Na to wszystko spokojnie przygląda się Artur, ale jego cierpliwość może się wyczerpać, szczególnie, że w 1549 odcinku "M jak miłość" Kisielowa przyniesie Mostowiakowej najświeższe plotki z Grabiny. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Rafał zastąpi Soni narzeczonego! Ukryje przed nią, że Janek zaginął, bo ma poważne problemy

M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi to sprawka Kamili? Odrzucona kochanka Piotrka będzie chciała zabić jego żonę!

W 1549 odcinku "M jak miłość" Kisielowa doniesie Barbarze, że cała Grabina huczy od plotek na temat romansu Marysi i Jacka.

- Zosiu, dajże spokój... - Mostowiakowa nie przyjmie tego do wiadomości.

Zofia wyjaśni jednak, że Maria i Kotowski wręcz afiszują się z tym, co ich łączy. Uzna, że coś naprawdę może się między nimi dziać. 

- Ludzie zawsze gadali i będą gadać... - skwituje Barbara.

W 1549 odcinku "M jak miłość" Barbara i Artur chyba nazbyt zaufają Rogowskiej. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi to sprawka Kamili? Odrzucona kochanka Piotrka będzie chciała zabić jego żonę! - WIDEO

W 1549 odcinku "M jak miłość" Marysia znów spędzi z Jackiem intymne chwile. Tym razem Kotowski posunie się jednak do niespodziewanego gestu. Podaruje Marysi wyjątkowy prezent, czyli broszkę po swojej zmarłej mamie. Takich prezentów nie daje się przyjaciółkom. Czy ten gest będzie zapytaniem o przejście na kolejny etap znajomości? W 1549 odcinku "M jak miłość" będzie jasne, że "przyjaźń" to na pewno coś więcej, a plotki w Grabienie nie pojawiły się znikąd. Czy Artur w końcu się wścieknie i złoży pozew o rozwód? Dowiemy się niebawem! 

Najnowsze