M jak miłość, odcinek 1549: Rafał zastąpi Soni narzeczonego! Ukryje przed nią, że Janek zaginął, bo ma poważne problemy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1549: Rafał zastąpi Soni narzeczonego! Ukryje przed nią, że Janek zaginął, bo ma poważne problemy

M jak miłość, odcinek 1549: Rafał zastąpi Soni narzeczonego! Ukryje przed nią, że Janek zaginął, bo ma poważne problemy

2020-12-02 19:33

W 1549 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) będzie drżeć ze strachu o Janka (Tomas Kollarik) po jego kolejnym wyjeździe do Warszawy. Wciąż nie będzie miała pojęcia na czym polega praca Morawskiego. Bo Janek okłamie ukochaną! Prawdę o tajnej misji w 1549 odcinku "M jak miłość" pozna tylko Rafał Stadnicki (Jakub Kucner). Kiedy dotrą do niego przerażające wieści, że Janek zaginął, ukryje to przez Sonią. A potem, wypełniając wolę Janka, poda się za niego, żeby uśpić czujność policjantki.

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wyjazd Janka w "M jak miłość" będzie owiany wielką tajemnicą! Tylko Rafał dowie się całej prawdy o niebezpiecznej delegacji Morawskiego w Warszawie, bo przyjaciel już wcześniej przekaże mu swoją ostatnią wolę. Podczas ćwiczeń na strzelnicy Janek poprosi Rafała, żeby zajął się Sonią, gdyby jemu coś się stało. Wtajemniczy też Stadnickiego w akcję policji, w której bierze udział. Ale Sonia także zacznie przeczuwać najgorsze.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1549: Tak zginie Janek! Zabójca zastrzeli nie tylko Morawskiego. Zwłoki znajdą w porcie w Gdyni

Sparaliżuje ją strach kiedy w 1549 odcinku "M jak miłość" będzie analizować słowa Janka przed wyjazdem o ich szybkim ślubie, wyjeździe w podróż poślubną na Bali. Przerażony tym co może się stać Morawski zaproponuje narzeczonej, by pobrali się wcześniej niż planowali. Nie będzie miał jednak odwagi wyznać jej czego tak się boi i dlaczego musiał przyjąć rozkaz z komendy w Warszawie, żeby się przenieść do stolicy na dwa miesiące.

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

W 1549 odcinku "M jak miłość" w tajemnicę Janka zostanie też wplątany Rafał. Ale nie zdoła zbyt długo zachować milczenia. Przyparty do muru przez Sonię wyjawi jej wreszcie, że Janek wyjechał, bo ochrania świadka koronnego, który był kiedyś jego informatorem. Ale na tym nie koniec! Bo Stadnicki posunie się trochę dalej w swoich oszustwach, żeby nie martwić Soni. W imieniu Janka wyśle jej kwiaty, żeby policjantka odetchnęła z ulgą i nie zamartwiała się o narzeczonego.

Nie przegap: M jak miłość. Sonia z dzieckiem Janka po jego śmierci? Barbara Wypych pokazała zdjęcia z planu

Niestety właśnie wtedy w 1549 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tragedii. Janek zaginie! Rafał jako jedyny dowie się od kolegów z policji, że stracili kontakt z Morawskim i nie wiedzą co się z nim dzieje. Jakby tego było mało, to Rafał ukryje prawdę o Janku przed Sonią. Niedługo potem dotrze do niego wiadomość o zwłokach wyłowionych z portu w Gdyni. Czy to będzie Janek? Okaże się już wkrótce.

M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
Najnowsze