M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

M jak miłość, odcinek 1546: Ostatnia wola Janka przed śmiercią. Odda Sonię przyjacielowi Rafałowi - WIDEO

W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) będzie przeczuwał własną śmierć! I zanim zostanie bestialsko zamordowany odda ukochaną Sonię (Barbara Wypych) pod opiekę przyjaciela... Ostatnią wolę Janek przekaże Rafałowi (Jakub Kucner) w ostatniej chwili, uciekając przed ścigającym go mordercą do Warszawy. Co się stanie z Jankiem? Czy naprawdę zginie zastrzelony przez tajemniczego mężczyznę? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1546 odcinku "M jak miłość" mroczna przeszłość Janka zacznie być tak blisko, że będzie już przeczuwał własną straszną śmierć. Sonia obudzi go w nocy, bo będzie krzyczał przez sen, ale prawdę o tym co się dzieje, Janek zdradzi tylko przyjacielowi. Najważniejsze dla niego w sytuacji życia i śmierci będzie to, aby ktoś zadbał o jego ukochaną Sonię.  

Zanim wydarzy się wielki dramat w życiu Janka i Soni będziemy mogli jeszcze raz zobaczyć, jak bardzo się kochają. 

- Jestem najszczęśliwsza na świecie - wyzna Sonia ukochanemu. 

- I tak już będzie zawsze - usłyszy w odpowiedzi. 

 W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek w tajemnicy przed wszystkimi zadba o Sonię w jeszcze inny sposób. Na strzelnicy zmusi przyjaciela do złożenia niezwykłej wagi obietnicy!

- Gdyby coś mi się stało zaopiekuj się Sońką, dobra?! Obiecaj! Jesteś mi to winien! - komendant nie zostawi wyboru przyjacielowi w 1546 odcinku "M jak miłość". 

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

- Rafał zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. To budzi w nim jeszcze większy niepokój i strach o przyjaciela - mówi Jakub Kucner o reakcji swojego serialowego Rafała w "Kulisach M jak miłość".

Czy Rafał będzie wiedział, kto ściga Janka? Czy zna jego prześladowców i wie o czymś, o czym nikt nie miał pojęcia aż do 1546 odcinka "M jak miłość"?   

- Wracają pewne przykre wspomnienia z przeszłości i sytuacje, które zmusiły Janka do przeniesienia się z Warszawy do nowego komisariatu, powoli zaczynają się tłumaczyć - zdradza Tomas Kollarik w "Kulisach M jak miłość". 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1546: Pożar w domu Lilki i Mateusza! Pijany Banach spali rodzinę żywcem?

Kto zabije Janka? Czy Rafał zaopiekuje się Sonią? Dramatyczne wydarzenia w rodzinie komendanta zobaczymy już w 1546 odcinku "M jak miłość". Teraz obejrzyj koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze