M jak miłość, odcinek 1546: Pożar w domu Lilki i Mateusza! Pijany Banach spali rodzinę żywcem?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1546: Pożar w domu Lilki i Mateusza! Pijany Banach spali rodzinę żywcem?

M jak miłość, odcinek 1546: Pożar w domu Lilki i Mateusza! Pijany Banach spali rodzinę żywcem?

W 1546 odcinku "M jak miłość" do akcji znów wkroczy agresywny ojciec (January Brunov) Lilki (Monika Mielnicka) i dojdzie do tragedii! Pijak znów zacznie nachodzić swoją dawną rodzinę, a kiedy po raz kolejny zamiast dostać pieniądze zostanie wyrzucony za drzwi, podpali dom! Czy Mateusz (Krystian Domagała) zdoła na czas opanować pożar, czy wszyscy spłoną żywcem w 1546 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" - jak pisaliśmy jako pierwsi - Banach znów zacznie pić i będzie już w takim stanie upodlenia, że zacznie nawet napastować własną córkę na ulicy! Żonie Mateusza uda się uciec, ale w 1546 odcinku "M jak miłość" żądny zemsty brutal posunie się znacznie dalej. Czy dojdzie do tego, że spali rodzinę żywcem?

W 1546 odcinku "M jak miłość" ojciec Lilki znów zacznie nachodzić Krystynę (Dorota Chotecka), bezprawnie żądając zwrotu pieniędzy za dom. Najwyraźniej alkoholik będzie w coraz większych kłopotach finansowych, bo nie wystarczą mu już krzyki i groźby. Do domu zostanie wezwana policja, ale niestety Krystyna odmówi składania zeznań na byłego męża. Czy to będzie największy błąd życia matki Lilki? Banach tej same nocy wróci i spróbuje podpalić dom! 

M jak miłość. Ojciec Lilki znowu zacznie pić! Będzie napastował własną córkę na ulicy - WIDEO

Ojciec Lilki w 1546 odcinku "M jak miłość", najwyraźniej coraz bardziej bezsilny ze złości i żądzy zemsty, przyjdzie pod swój dawny dom z dużym kanistrem benzyny. Czy zdąży podpalić wszystko, zanim ktoś go zauważy? 

Niestety, zapowiada się na to, że w 1546 odcinku "M jak miłość" domownicy zobaczą dopiero płomienie. Mateusz i Lilka natychmiast rzucą się do ratowania rodziny i dobytku, ale czy zdołają zapobiec najgorszemu? Walkę o życie rodziny Mateusza zobaczymy już w 1546 odcinku "M jak miłość".  

Czytaj też: M jak miłość. Koszmar u Chodakowskich. Aleksandra nie uwolni się od erotomana Marka!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze