M jak miłość. Koszmar u Chodakowskich. Aleksandra nie uwolni się od erotomana Marka!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Koszmar u Chodakowskich. Aleksandra nie uwolni się od erotomana Marka!

M jak miłość. Koszmar u Chodakowskich. Aleksandra nie uwolni się od erotomana Marka!

Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) w "M jak miłość" wpakuje się w poważne kłopoty! Nowy Marek (Mariusz Kiljan), którego poznała na randce w ciemno okaże się erotomanem i to do tego upartym! Jak widać na profilach Pieczyńskiej i Roznerskiego na Instagramie, zboczeniec przyczepi się do rodziny na dłużej. Czy matka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) ściągnęła tym razem nieszczęście na wszystkich Chodakowskich w "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy.

"M jak miłość". Marek oszaleje na punkcie Aleksandry! Zboczeniec zatruje życie Chodakowskim? 

Czy nowy Marek w "M jak miłość" to oszust, zboczeniec, a może jednak "ten jedyny" Aleksandry? Na profilach gwiazd serialu na Instagramie widać, że facet, z którym Chodakowska umówiła się raz i z randki uciekła nie da się tak łatwo spławić. I będzie bardzo blisko całej rodziny! Jak do tego dojdzie? 

Przypomnijmy - w 1539 odcinku "M jak miłość" samotna Aleksandra umówiła się na randkę w ciemno przez internet. Tak poznała Marka, który już przy kawie przeszedł do rzeczy i nie ukrywał, że chodzi mu tylko o seks. Przerażona Chodakowska uciekła w popłochu, ale Marek dostanie na jej punkcie obsesji. I gdzie by nie poszła, tam spotka erotomana. Czy Marek okaże się kolejnym psycholem, nękającym Chodakowskich, czy może jednak fajnym facetem, z którym Aleksandra spędzi resztę życia? 

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

Małgorzaty Pieczyńskiej  opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym Marka widzimy przy rodzinnym stole Chodakowskich w "M jak miłość"! Taki zaszczyt spotyka tylko nielicznych - jak uda mu się tam zasiąść?

W podpisie pod zdjęciem Pieczyńska pisze: - Czy ten rodzinny obiad jest udany? Nie byłabym taka pewna????

Można z tego wnioskować, że Marek będzie niechcianym gościem rodziny w "M jak miłość", ale z drugiej strony, trudno sobie wyobrazić, żeby zaszedł aż tak daleko, kiedy nikt go nie zaprosi... 

Fani :M jak miłość" nie mają żadnych wątpliwości, ten facet zostanie z Chodakowskimi na dłużej! 

- Adorator przyjdzie na obiad?

- Wydało się ??

- Na obiad tez się wcisnął ???

- Och, czy to mamuśki podały do stołu ? ?

Z kolei na profilu Roznerskiego widzimy zdjęcie Marka z Aleksandrą, Marcinem i Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski). Może Marek znajdzie taki właśnie sposób, aby przez współpracę z agencją detektywistyczną w "M jak miłość" zakraść się do serca Aleksandry i stołu Chodakowskich? Przekonamy się niebawem w nowych odcinkach "M jak miłość".  

M jak miłość, odc. 1539: Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Marek (Mariusz Kiljan)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze