M jak miłość. Ojciec zgwałconej Lilki będzie napastował własną córkę na ulicy - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ojciec zgwałconej Lilki będzie napastował własną córkę na ulicy - WIDEO

M jak miłość. Ojciec zgwałconej Lilki będzie napastował własną córkę na ulicy - WIDEO

Dramat zgwałconej Lilki (Monika Mielnicka) w "M jak miłość" powraca! Jej agresywny ojciec znów zacznie pić i będzie ją napastował w środku dnia na ulicy! Czy żona Mateusza (Krystian Domagała) zdoła uciec przed agresywnym Banachem (January Brunov)? A może ktoś stanie w jej obronie? Niestety, koszmar o twarzy agresywnego faceta najmłodszej pani Mostowiak nie tylko powróci, ale po raz kolejny ją zaatakuje w "M jak miłość"! Zobacz koniecznie WIDEO!

M jak miłość. Zgwałcona Lilka nie ucieknie przed własnym ojcem? Pijany brutal zaatakuje ją na ulicy! 

W jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość" trauma znów wróci do Lilki. Koszmar dzieciństwa z agresywnym ojcem i brutalny gwałt powrócą do żony Mateusza pod postacią jednej i tej samej osoby - Banacha. To on właśnie, kompletnie pijany będzie napastował własną córkę w biały dzień! Czy ktoś pomoże Lilce?  

- Jeżeli nawet Banachowa by uwierzyła, że jest szansa na spokój w tej rodzinie, to zawsze jest z tyłu ten Banach, który nie wiadomo co wymyśli - komentuje wydarzenia z życia swojej bohaterki Dorota Chotecka, grająca matkę Lilki w "Kulisach M jak miłość".  

M jak miłość. Ojciec zgwałconej Lilki będzie napastował własną córkę na ulicy - WIDEO

Daj mi spokój! - będzie krzyczała Lilka, kiedy agresywny Banach z piwem w ręku będzie próbował ją złapać i przytrzymać.

Niestety, z materiału z jednego z najbliższych odcinków serialu, który opublikowano w "Kulisach M jak miłość" nie wynika, jak skończy się ta koszmarna dla Lilki scena. W finale widać czerwoną twarz wściekłego ojca i nie wiadomo co się stanie z jego córką... Czy żona Mateusza przejdzie przez koszmar raz jeszcze, tyle, że udziałem pijanego "tatusia"?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze