M jak miłość, odcinek 1484: Naćpana Lilka zgwałcona na ulicy! Straszne sceny! - zobacz ZWIASTUN

2020-01-12 16:13 Ag
M jak miłość, odcinek 1484: Naćpana Lilka zgwałcona na ulicy! Straszne sceny!  - zobacz ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1484: Naćpana Lilka zgwałcona na ulicy! Straszne sceny! - zobacz ZWIASTUN

W 1484 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) zostanie brutalnie zgwałcona na ulicy! Naćpana wyjdzie pod bar, a tam już będzie na nią czekał gwałciciel... Chwilę wcześniej Lilka pokłóci się z Mateuszem (Krystian Domagała) i zostanie zupełnie sama. To wystarczy - bandyta dosypie jej do drinka narkotyki i w 1484 odcinku "M jak miłość" zapoluje zapoluje na bezbronną nastolatkę, porwie i zgwałci! To będą straszne sceny - zobacz - ZWIASTUN

"M jak miłość" odcinek 1484 - poniedziałek, 13.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1484 odcinku "M jak miłość" Lilka namówi Mateusza, by poszli na imprezę urodzinową kolegi ze szkoły, znienawidzonego przez Mostowiaka wyjątkowo cwanego i bezczelnego Mikołaja (Jan Przanowski). Nic nie będzie zapowiadało horroru aż do chwili gdy Lilka zatańczy z jubilatem. Zazdrosny Mateusz urządzi ukochanej scenę, a potem wzburzony wybiegnie z baru.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1485: Lilka brutalnie zgwałcona! Mateusz nie pomoże swojej dziewczynie

Dziewczyna Mostowiaka w 1484 odcinku "M jak miłość" nie zauważy, że przygląda jej się wyjątkowo podejrzany mężczyzna siedzący przy barze. Lilka ruszy za ukochanym, żeby wyjaśnić mu to nieporozumienie. Zapewni, że między nią a Mikołajem do niczego nie doszło. To był tylko niewinny taniec. Młodzi pogodzą się, ale zanim wyjdą z pubu w Lipnicy Lilka wróci po kurtkę. Dopije drinka, do którego nieznajomy wrzuci jej pigułkę gwałtu. 

A potem w 1484 odcinku "M jak miłość" Mateusz już jej nie zobaczy. Bo Lilka wyjdzie drzwiami przez zaplecze. Na ulicy zacznie ją śledzić mężczyzna w samochodzie. Coraz bardziej zaniepokojony Mostowiak będzie wypytywał uczestników imprezy o swoją ukochaną. Ktoś mu powie, że widziano ją jak wsiada do jakiegoś auta... Lilka zostanie brutalnie zgwałcona przez napastnika, który wypatrzył ją sobie w pubie.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1487: Kinga ucieknie przed Pawłem do Grabiny! Dojdzie do bójki Piotrka z bratem?

M jak miłość, odc. 1484. Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1484. Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość, odc. 1484. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1484. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Najnowsze