M jak miłość. Sonia z dzieckiem Janka po jego śmierci? Barbara Wypych pokazała zdjęcia z planu

i

Autor: Instagram M jak miłość. Sonia z dzieckiem Janka po jego śmierci? Barbara Wypych pokazała zdjęcia z planu

M jak miłość. Sonia z dzieckiem Janka po jego śmierci? Barbara Wypych pokazała zdjęcia z planu

2020-11-23 10:38

Co w "M jak miłość" będzie z Sonią (Barbara Wypych) po tym jak Janek (Tomas Kollarik) zginie? Sceny ujawnione w "Kulisach serialu M jak miłość" to dowód na to, że historia miłosna Janka i Soni nie zakończy się szczęśliwie i nie będzie ślubu. Być może jednak pojawi się ciąża. Niestety w dramatycznych okolicznościach, bo już w 1549 odcinku "M jak miłość" Sonia dowie się, że Janek zaginął, a wkrótce potem dostanie wiadomość o jego śmierci. Policjant zostanie postrzelony w lesie! Barbara Wypych właśnie pokazała zdjęcia z planu - Soni z teściową oraz z dzieckiem...

Czy Janek z "M jak miłość" zginie, a Sonia będzie z nim w ciąży?

Śmierć Janka w "M jak miłość" to jedna z największych tragedii w historii serialu! Wszystko wskazuje na to, że wyjazd Janka do Warszawy na tajną akcję policji związaną z ochroną świadka koronnego zakończy się dramatycznie dla policjanta. Ze scen ujawnionych w "Kulisach serialu M jak miłość" wynika, że Janek będzie uciekał po lesie przed uzbrojonym bandytą. Nagle padnie strzał. Janek zostanie postrzelony w głowę i padnie na ziemię.

Wkrótce potem w "M jak miłość" Rafał przekaże Soni i matce Janka, Weronice Sobańskiej (Ewa Kasprzyk),  że w porcie w Gdyni wyłowiono zwłoki mężczyzny. Czy to ciało zabitego Janka? To się okaże w nowych odcinkach "M jak miłość" pod koniec tego roku.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1549: Tak zginie Janek! Zabójca zastrzeli nie tylko Morawskiego. Zwłoki znajdą w porcie w Gdyni

Na razie to nic pewnego czy Janek w "M jak miłość" zginie! Produkcja serialu trzyma w tajemnicy dalsze losy tego bohatera oraz wątku z Sonią, ich ślubem i dzieckiem, które bardzo chcieli mieć. Pewne jest to, że w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek przed strzelaniną w lesie będzie namawiał Sonię na szybki ślub!

Przeczuwając, że ryzykowna akcja, w której bierze udział może się źle skończyć. Właśnie wtedy w 1546 odcinku "M jak miłość" Sonia i Janek spędzą razem ostatnią noc. Zajdzie w ciążę z narzeczonym? To też jeszcze nic pewnego.

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

Niepokoi natomiast fakt, że na planie "M jak miłość" ostatni brakuje serialowego Janka Morawskiego. Barbara Wypych właśnie pokazała zdjęcie z Ewą Kasprzyk, czyli ekranową teściową, ale Tomasa Kollarika nie ma na ujęciach zza kulis. Aktorka z "M jak miłość" pochwaliła się za to zdjęciem z dzieckiem. Trzymając na planie na rękach niemowlę napisała: "Kocham tego małego gentelmana". Widać jednak od razu, że to inna rola, nie w "M jak miłość", ale w nowej produkcji "Tatuśkowie", w której gra Paulinę.

Nie przegap: M jak miłość. Sonia w żałobie po śmierci Janka. Będzie w ciąży i wychowa dziecko z Rafałem? - WIDEO

Nawet jeśli Sonia w "M jak miłość" będzie w ciąży z Jankiem, to nie tak szybko urodzi. I na pewno nie zostanie z dzieckiem sama. Będzie miała teściową i przyjaciela Rafała, który obieca Jankowi, że zajmie się jego ukochaną gdyby coś mu się stało

Barbara Wypych (Sonia z M jak miłość) na planie

i

Autor: Instagram Barbara Wypych (Sonia z M jak miłość) na planie
Najnowsze