M jak miłość, odcinek 1545: Piotrek nie spełni żądania Kingi! Nie popędzi Kamili, bo się zakocha - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1545: Piotrek nie spełni żądania Kingi! Nie popędzi Kamili, bo się zakocha - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1545: Piotrek nie spełni żądania Kingi! Nie popędzi Kamili, bo się zakocha - WIDEO

2020-11-10 15:14

Co będzie dalej w "M jak miłość" z Kingą (Katarzyna Cichopek) i Piotrkiem (Marcin Mroczek)? Przyszłość ich małżeństwa w 1545 odcinku "M jak miłość" będzie leżała w rękach Zduńskiego, który będzie musiał zdecydować czy Kamila (Anna Gorajska) raz na zawsze zniknie z jego życia. I choć Piotrek postanowi zrobić wszystko dla ratowania rodziny, to nie zdoła popędzić Kamili. Bo kochanka w 1545 odcinku "M jak miłość" zaskoczy go wyznaniem, że się zakochała. Zobaczcie WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jeśli w "M jak miłość" Kinga i Piotrek się pogodzą, to tylko pod jednym warunkiem - Kamila zniknie z ich życia i nie będzie dłużej pracowała ze Zduńskim. Takie ultimatum zdradzona żona Piotrka postawiła mu w 1541 odcinku "M jak miłość" kiedy wracali z romantycznego wyjazdu. Tuż po tym jak usłyszała od ukochanego jak wiele go łączy z Kamilą, ile razem przeszli w USA i jak to ich do siebie zbliżyło. Choć Kinga długo podejrzewała romans, to Piotrek rozwiał jej wątpliwości.

Patrz też: M jak miłość. Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby kochanka Piotrka zabrała jej męża i rozbiła rodzinę - WIDEO

To jednak nie zmienia faktu, że Kamila dalej będzie chciała uwieść Piotrka. W 1545 odcinku "M jak miłość" przebiegłej, bezwzględnej prawniczce zacznie się jednak palić grunt pod nogami. Bo Piotrek uzna, że dla dobra małżeństwa i rodziny musi odsunąć się od przyjaciółki. Tyle tylko, że wcale nie będzie miał na to ochoty.

- Kamila jest osobą, która wprowadza w życiu Piotrka takiej świeżej energii. Widać, że w jej towarzystwie dobrze się czuje. Między Kamilą a Piotrkiem nawiązała się bliższa relacja. Piotrek zrobi wszystko, żeby uratować swoją rodzinę, ale nie wiadomo jaką cenę będzie musiał za to zapłacić - powiedział Marcin Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość". 

W 1545 odcinku "M jak miłość" po kolejnej rozmowie z Kingą Magda (Anna Mucha) zażąda od swojego męża Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), żeby usunął Kamilę z życia Zduńskich. Niebawem Budzyński uprzedzi prawniczce, że od tej pory będzie pracować z Kamilem (Marcin Bosak).

M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie walczyć o Piotrka! Zostanie jego drugą żoną? Postawi Kindze twarde warunki - WIDEO

Wściekła Kamila w 1545 odcinku "M jak miłość" pojedzie do bistro i zrobi Kindze awanturę, że z zazdrości o męża niszczy mu karierę! Potem zjawi w gabinecie Piotrka. Zrozumie, że musi zagrać o najwyższą stawkę, więc wszystkie chwyty są dozwolone. Wyzna mu miłości i zacznie go całować. - Piotrek zakochałam się w tobie...

Zduński w 1545 odcinku "M jak miłość" odwzajemni pocałunki, ryzykującym tym, że straci Kingę już na zawsze.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1545: Kamil weźmie się za Kamilę. Znajdzie sposób na kochankę Piotrka?

- Kamila się szczerze zakochała w Piotrze. Bardzo chciałaby z nim być i stworzyć relację, ale widzi, że to jest wspaniały mąż i ojciec i będzie miała duże trudności, żeby go zdobyć. Ale dla niej, osoby, która jest rekinem prawa, Piotr jest rodzajem wyzwania - wyjaśniła Anna Gorajska w "Kulisach serialu M jak miłość". 

- Jeżeli Piotr nie ogarnie swoich kawalerskich emocji, to może już nie mieć czego zbierać... - dodała Cichopek.

M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze