M jak miłość, odcinek 1541: Piotrek przyzna się Kindze co zrobił z Kamilą w USA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1541: Piotrek przyzna się Kindze co zrobił z Kamilą w USA

M jak miłość, odcinek 1541: Piotrek przyzna się Kindze co zrobił z Kamilą w USA

2020-11-11 19:45

W 1541 odcinku "M jak miłość" wreszcie wyjdą na jaw szczegóły romansu Piotrka (Marcin Mroczek) i Kamili (Anna Gorajska). Kinga (Katarzyna Cichopek) nie będzie umiała dłużej żyć z przypuszczeniami. Zażąda konkretnych odpowiedzi co robił mąż podczas pobytu w USA. W 1541 odcinku "M jak miłość" Zduński zbierze się na odwagę i wreszcie wyzna prawdę o tym, co czuje do Kamili, co z nią robił i dlaczego uciekł w jej ramiona, skoro czekała na niego czwórka dzieci i żona. Czy Kinga pożałuje, że w ogóle chciała znać prawdę, której może nie znieść?

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek pojadą na krótki urlop, aby ratować ich rozpadające się małżeństwo. Nie będzie to jednak dobry pomysł, bo od początku przeszkodzi im Kamila. Zacznie wydzwaniać do Zduńskiego, aż w końcu wyprowadzi Kingę z równowagi. Małżeństwo jeszcze bardziej się skłóci, do tego stopnia, że wściekła Zduńska ucieknie stopem od męża. W 1541 odcinku "M jak miłość" Piotrek odnajdzie ją w Grabnie i postanowi postawić wszystko na jedną kartę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1541: Wypadek Kingi i Piotrka. Tragiczny finał wyjazdu Zduńskich na wakacje - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1541 ZWIASTUN. Kinga odejdzie od Piotrka. Pomyli ją z Kamilą

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga zażąda nurtujących ją odpowiedzi na temat romansu męża. 

- Kiedy siedziałem w Stanach, byłem zupełnie sam jak palec. Nie miałem nic poza pracą. Tęskniłem za wami, za domem. Kamila akurat się rozwiodła, sporo rozmawialiśmy i wtedy tak naprawdę się do siebie zbliżyliśmy. - Wyzna szczerze Piotrek.

- Miałeś z nią romans? - Zapyta załamana Kinga.

- Nie, przysięgam, ale może masz rację, może to wszystko za daleko zabrnęło. Kamila stała się dla mnie kimś bliskim. Jedyną osobą, która była wtedy blisko, tak realnie blisko.

- Bo jej na to pozwoliłeś! - Zduńska w 1541 odcinku "M jak miłość" znów wybuchnie, kiedy dowie się jak zżyty jest jej mąż z Kamilą. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1541: Marta ostrzeże Łukasza przed mężem Katii! Nie pozwoli, żeby zabrali jej wnuczkę - WIDEO

W 1541 odcinku "M jak miłość" Piotrek nadal nie podda się w odpychaniu oskarżeń zazdrosnej żony.

- Kinga, byliśmy wtedy jak w Matrixie. Ciągle tylko praca, stos dokumentów, paragrafów, liczb. Mieliśmy tylko siebie.

- To się zastanów czy nadal chcesz trwać w tym Matrxie, czy wrócić do nas, ale tak naprawdę wrócić.

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga wróci z Piotrkiem do Warszawy, ale po przemyśleniu wszystkiego, postawi mężowi ultimatum. Piotrek będzie musiał wybrać ją i dzieci lub Kamilę. Nie będzie niczego pomiędzy.

Najnowsze