M jak miłość, odcinek 1541: Kamila będzie dręczyła Kingę i Piotrka na ich romantycznych wakacjach

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1541: Kamila będzie dręczyła Kingę i Piotrka na ich romantycznych wakacjach

M jak miłość, odcinek 1541: Kamila będzie dręczyła Kingę i Piotrka na ich romantycznych wakacjach

2020-11-09 14:45

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) wyjadą za miasto na krótki urlop, żeby ratować resztki zszarganego małżeństwa. Niestety niedługo okaże się, że krótkie wakacje to totalna pomyłka, głównie za sprawą kochanki Zduńskiego. W 1541 odcinku "M jak miłość" Kamila (Anna Gorajska) znajdzie sposób, by rozdzielić Zduńskich nawet na odległość! Jaką intrygę wymyśli, że przez nią Kinga złapie stopa i ucieknie od męża?

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek spędzą trochę czasu sam na sam. Odkąd Zduński wyjechał do USA i wrócił stamtąd z zakochaną w nim Kamilą, Kinga nie może spać po nocach. Sama nie była jednak ideałem żony, bo pod nieobecność Piotrka, zbliżyła się za bardzo z Pawłem (Rafał Mroczek). Wszystkie nieporozumienia doprowadziły do rozpadu relacji Zduńskich. W 1541 odcinku "M jak miłość" wyjadą na urlop, ale nawet za miastem Kamila znajdzie sposób, jak rozdzielić małżeństwo. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1541: Wypadek Kingi i Piotrka. Tragiczny finał wyjazdu Zduńskich na wakacje - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1541 ZWIASTUN. Kinga odejdzie od Piotrka. Pomyli ją z Kamilą

W 1541 odcinku "M jak miłość" zazdrosna i uparta Kamila wymyśli, że będzie wydzwaniać do Piotrka całe dnie. Tym sposobem Zduński nie zdoła skupić się na czasie z żoną, a będzie zmuszony odbierać ciągłe telefony. 

- Dokąd ty znowu idziesz??? - Wrzaśnie wściekła Kinga, kiedy mąż znów zacznie oddalać się z telefonem.

- Muszę oddzwonić.

- Czy ta Kamila musi wydzwaniać do ciebie od rana, nawet jak jesteś na urlopie?

- Owszem, jestem na urlopie, ale sprawa jest w toku! 

Zduński będzie cały czas zasłaniał się pracą. Kamila w 1541 odcinku "M jak miłość" wykorzysta fakt, że mają niedomkniętą sprawę w kancelarii i będzie udawała, że nie może sobie poradzić bez Piotrka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Olek znajdzie test ciążowy Anety! To będzie dla niego wstrząs, że żona ukrywa ciążę

W 1541 odcinku "M jak miłość" Piotrek wybuchnie. Zaślepiony Kamilą znów nie zobaczy, że kobieta rujnuje jego małżeństwo. Ponownie zacznie jej bronić.

- Po raz setny ci powtarzam, Kamila jest moją koleżanką z pracy, nie masz o co być zazdrosna. - Powie Zduński, po czym otrzyma następne powiadomienia o smsach od Kamili, czego Kinga nie wytrzyma.

- Idę się przejść, nie chcę ci przeszkadzać w pracy! - Powie wściekła. 

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kamila skutecznie zniszczy wakacje Zduńskim. Dojdzie do tego, że Kinga złapie stopa i ucieknie z pobytu we dwoje, a właściwie we troje. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze