M jak miłość, odcinek 1540: Magda załatwi Kamilę! Kochanka Piotrka będzie szukała haków na Kingę - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1540: Magda załatwi Kamilę! Kochanka Piotrka będzie szukała haków na Kingę - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1540: Magda załatwi Kamilę! Kochanka Piotrka będzie szukała haków na Kingę - ZWIASTUN

2020-11-10 21:46

W 1540 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie pozwoli na to, żeby Kamila (Anna Gorajska) rozbiła małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Ostro wkroczy do akcji i ostrzeże Zduńskiego przed jego "przyjaciółką"! Bo kochanka Piotrka nie będzie już miała żadnych hamulców. Przebiegła prawniczka w 1540 odcinku "M jak miłość" udając troskę o bliskiego przyjaciela będzie próbowała wyciągnąć z Magdy jakieś brudy na Kingę, żeby upokorzyć rywalkę. Reakcja Magdy szybko sprowadzi Kamilę na ziemię. Zaśmieje jej się w twarz! Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1540 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie mogła patrzeć na to, że Piotrek rozwala małżeństwo z Kingą i za plecami żony zabawia się z Kamilą w kancelarii. Bo wspólna praca to nie jedynce co będzie łączyło prawników. Zwłaszcza po tym co przeszli razem w USA, jak spędzali razem szalone chwile podczas wycieczek do Las Vegas.

Przerażona tym co wyrabia Piotrek przyjaciółka postanowi wkroczyć do akcji i w 1540 odcinku "M jak miłość" i uświadomić Piotrkowi, że za kolegowanie się z Kamilą to duży błąd, za który może zapłacić nawet rozwodem. - Ty i Kinga jesteście moją rodziną, więc mogę ci to powiedzieć wprost… Jesteś debilem i doskonale wiesz, dlaczego! Wyobraź sobie, że Kinga znajduje sobie „przyjaciela”… Przystojnego, miłego faceta... Spędza z nim coraz więcej czasu, zwierza się gościowi, śmieje się z nim... 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1540: Paweł pomoże Kindze pozbyć się Kamili. Pogodzi ją z Piotrkiem? - ZWIASTUN

A Piotrek, nadal szaleńczo zazdrosny o Kingę i Pawła (Rafał Mroczek) w 1540 odcinku "M jak miłość" znów zasugeruje, że ta dwójka ma romans. - Nie muszę sobie tego wyobrażać! - Serio? To, co mówisz, jest chore! - Chore jest to, że mój brat kocha się w mojej żonie… - Jeśli nawet, to tylko… należy mu współczuć! A na pewno nie można obwiniać za to Kingi… Weź się, człowieku, ogarnij!

M jak miłość, odcinek 1540 ZWIASTUN. Piotrek poskarży się Kamili na Kingę i Pawła. Kochanka będzie dręczyć jego żonę

Na tym nie koniec, bo w 1540 odcinku "M jak miłość" Magda pokaże Kamili gdzie jej miejsce. Da prawnicze wyraźnie do zrozumienia, że jej nie lubi. Zauważy bowiem jak Kamila nakręca intymne filmiki do Piotrka swoim telefonem. "Czekam na ciebie! No tak, mam tyle papierów i tyle roboty, że po prostu dostaję wariactwa! No chodź, mecenasie! Praca czeka!" - Jabłońska zacznie przesyłać Zduńskiemu buziaki, żeby jeszcze bardziej go zachęcić.

 Nie przegap:M jak miłość, odcinek 1540: Tragedia Kingi. Tylko Magdzie wyzna, że Piotrek już jej nie kocha

Magda bez skrępowania w 1540 odcinku "M jak miłość" przerwie zabawy Kamili. Postawi jej na biurku kawę, uśmiechając się życzliwie.  - O jak pachnie, jesteś aniołem, dziękuję bardzo!

Po tym komplemencie wroga w 1540 odcinku "M jak miłość" Magda wybuchnie śmiechem.  - Nikt kto mnie zna, nie zaryzykowałby tego stwierdzenia, ale trudno, przyjmę je z godnością. Coś jeszcze?

Kamila w 1540 odcinku "M jak miłość" zacznie prowokować Magdę do zwierzeń na temat małżeństwa Zduńskich. - Piotrka jeszcze nie ma, a ja się boję, że się z tym nie obrobię. Wiem, że się przyjaźnicie, a ja się o niego martwię, bo wiem, że nie jest w najlepszej formie. Chciałam cię zapytać, czy Kinga...- Przepraszam cię, doceniam, ale jednak na tematy prywatne i osobiste moich przyjaciół nie będę rozmawiać! - Magda od razu załatwi prawniczkę.

M jak miłość odc. 1540. Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1540. Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1540. Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha), Kamila (Anna Gorajska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze