M jak miłość, odcinek 1540: Mroczna tajemnica romansu Piotrka i Kamili. Ujawni wreszcie co przeżyli w USA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1540: Mroczna tajemnica romansu Piotrka i Kamili. Ujawni wreszcie co przeżyli w USA

M jak miłość, odcinek 1540: Mroczna tajemnica romansu Piotrka i Kamili. Ujawni wreszcie co przeżyli w USA

W 1540 odcinku "M jak miłość" poznamy całą prawdę o romansie Piotrka (Marcin Mroczek) z Kamilą (Anna Gorajska)! Seksowna prawniczka ujawni ciemną tajemnicę na temat tego, co przeżyła razem ze Zduńskim w USA. Czy kochanka zacznie szantażować Piotrka ujawnieniem dowodów na ten temat? Niewykluczone - jeżeli nie uda jej się odebrać go Kindze (Katarzyna Cichopek) "miłością" i seksapilem - będzie zdolna do wszystkiego! Sprawdź, czego dowiemy się o ich romansie w 1540 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kamila w 1540 odcinku "M jak miłość" zacznie od tego, że wytknie Piotrkowi koszmarny błąd w pracy. Kiedy Zduński załamie się, że nie zauważył czego tak oczywistego, ona natychmiast zacznie się nad nim litować i tłumaczyć, w jakiej fatalnej sytuacji się znalazł. Zapomni tylko dodać, że to przez nią...

- Jesteś zmęczony, zestresowany, to normalne w takich sytuacjach - Kamila będzie sprytnie owijała sobie Piotrka wokół palca. Choć prawda jest taka, że gdyby naprawdę chciała mu pomóc, naprawiłaby po cichu i błąd i dała mu wreszcie święty spokój. Ale nie zrobi tego - w 1540 odcinku "M jak miłość" dowiemy się jak daleko zaszły sprawy miedzy nimi w USA i dlaczego ona nie odpuści! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1540: Kinga wyzna Magdzie co jej zrobiła kochanka Piotrka! Wykorzysta, że nie uprawia seksu z mężem

M jak miłość, odcinek 1540 ZWIASTUN. Piotrek poskarży się Kamili na Kingę i Pawła. Kochanka będzie dręczyć jego żonę

Kamila będzie próbowała w 1540 odcinku "M jak miłość" wyciągnąć jak najwięcej od Piotrka na temat jego pożycia z Kingą. W tym celu wyjmie asa z rękawa, jakim są ich wspólne wspomnienia z USA.

- Nie chcesz pogadać, Piotrek?

- Ale o czym?

- No przecież widzę, co się dzieje. Domyślam się, nawet jeśli nic nie mówisz... 

- Nie jestem zbyt wylewny

- No, ja ci wszystko mówiłam... Znasz szczegóły mojego rozwodu, nawet te najbardziej intymne! Chyba na tym polega przyjaźń, tak? No co? Ok, chyba wiem, o czym myślisz... Ile razy mam ci powtarzać, że to był głupi, nieprzemyślany wyskok?! Nie bądź nudziarzem, przyjaciele czasem też się całują... Ja po prostu chcę wiedzieć, co się u ciebie dzieje. Chyba po tym co razem przeszliśmy możesz być ze mną szczery?

I tak Kamila osiągnie swój cel. Piotrek na dźwięk tych słów wstanie i zacznie zwierzenia. Czego dowiemy się na temat wspólnych zabaw Kamili z Piotrkiem w USA? Czy Kamila ma materiały, którymi będzie mogła szantażować swojego kochanka? Dowiemy się już w  w 1540 odcinku "M jak miłość"! 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1540: Paweł pomoże Kindze pozbyć się Kamili. Pogodzi ją z Piotrkiem? - ZWIASTUN    

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze