M jak miłość, odcinek 1540: Kinga wyzna Magdzie co jej zrobiła kochanka Piotrka! Wykorzysta, że nie uprawia seksu z mężem

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1540: Kinga wyzna Magdzie co jej zrobiła kochanka Piotrka! Wykorzysta, że nie uprawia seksu z mężem

M jak miłość, odcinek 1540: Kinga wyzna Magdzie co jej zrobiła kochanka Piotrka! Wykorzysta, że nie uprawia seksu z mężem

2020-11-05 10:08

W 1540 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie skrajnie roztrzęsiona. W takim momencie zastanie ją Magda (Anna Mucha), która od razu zauważy krytyczny stan Zduńskiej. Wszystko przez to, że Kamila (Anna Gorajska) bezczelnie najdzie ją w bistro i zacznie prawić swoje morały. Kochanka Piotrka (Marcin Mroczek) perfidnie wykorzysta fakt, że Zduńscy już ze sobą nie sypiają! W 1540 odcinku "M jak miłość", po tym co usłyszy Magda, będzie mieć pewność, że małżeństwo Zduńskich to fikcja.

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1540 odcinku "M jak miłość" Kinga przeżyje koszmarny dzień. Nie dość, że Piotrek, pod pretekstem pracy, znów ucieknie do kochanki, to jeszcze ona z powrotem będzie miała na głowie dzieci i dom. Zduńscy ledwo się na siebie popatrzą, nie mówiąc już o rozmowie czy miłej atmosferze. Dojdzie do tego, że Piotrek wyląduje na kanapie, zamiast w łóżku z żoną. Potem będzie tylko gorzej, bo bezczelna Kamila, która dowie się, że Zduński już nie uprawia seksu z żoną, zjawi się w bistro w 1540 odcinku "M jak miłość" i zacznie szykanować Kingę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1540: Kamila wyśmieje romans Kingi i Pawła! Poniży ją na oczach wszystkich - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1540 ZWIASTUN. Piotrek poskarży się Kamili na Kingę i Pawła. Kochanka będzie dręczyć jego żonę

W 1540 odcinku "M jak miłość" Kinga zwierzy się Magdzie, dlaczego jest na skraju wytrzymałości. 

- Jestem w trybie pracująca matka czwórki dzieci, a nie jakaś tam wymuskana pinda. - Zacznie Zduńska. 

- Noo, a kto ci tak zaszedł za skórę? - Zapyta Budzyńska. 

- Była tu, wyobrażasz to sobie? Przylazła do mojego bistro! 

- Chyba żartujesz... Co za sucz... Nie no nie wierzę...

- Ja też nie wierzyłam, kiedy zaczęła mi udzielać porad małżeńskich, a na koniec oznajmiła, że nie zamierza rezygnować z Piotrka. A jaka elegancka była, wymuskana, asertywna, taka rzeczowa. Po prostu po trupach do celu, po trupach! - Wrzaśnie bezsilna Kinga w 1540 odcinku "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1541: Kinga ucieknie od Piotrka. Nie zniesie dłużej oskarżeń o romans z Pawłem - WIDEO

W 1540 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie w stanie uwierzyć w taką bezczelność Kamili. 

- Najgorsze jest to, że między nami nie ma żadnej bliskości. O seksie to już w ogóle nawet nie wspomnę. Jakby coś pękło, zepsuło się... On już mnie chyba nie kocha. - Doda Zduńska.

- Nie no, nawet tak nie myśl. Po prostu trochę się pogubiliście w tym wszystkim... - Budzyńska postara się wesprzeć przyjaciółkę. 

W 1540 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Piotrek znów skłamał, że musi pracować nad projektem, a Magda doniesie Kindze, że praca jest prawie skończona. To jeszcze bardziej dobije załamaną Kingę. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze