M jak miłość, odcinek 1540: Kamila wyśmieje romans Kingi i Pawła! Poniży ją na oczach wszystkich - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1540: Kamila wyśmieje romans Kingi i Pawła! Poniży ją na oczach wszystkich - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1540: Kamila wyśmieje romans Kingi i Pawła! Poniży ją na oczach wszystkich - ZWIASTUN

2020-11-04 10:20

W 1540 odcinku "M jak miłość" dojdzie do zaskakującej rozmowy Kamili (Anna Gorajska) z Kingą (Katarzyna Cichopek). Kochanka Piotrka (Marcin Mroczek) będzie na tyle bezczelna, że przyjdzie do bistro i zacznie prawić kazania Zduńskiej! Skłamie prosto w oczy, że nic nie łączy ją z Piotrkiem, a przecież namiętnie się całowali na Deszczowej. Kinga będzie na skraju wytrzymałości, więc do akcji wkroczy Paweł (Rafał Mroczek). W 1540 odcinku "M jak miłość" Kamila wyśmieje ich relację! Doszczętnie z nich zakpi.

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1540 odcinku "M jak miłość" małżeństwo Kingi i Piotrka będzie przechodzić prawdziwy kryzys. Odkąd Zduński wyjechał do USA i poznał tam kochankę Kamilę, małżeństwo zaczęło się rozpadać. Także Kinga nie była święta, bo pod nieobecność męża, bardzo zbliżyła się do jego brata. W końcu Piotrek zastał Pawła półnagiego w swojej własnej sypialni! W 1540 odcinku "M jak miłość" Kamila będzie na tyle bezczelna, że wybierze się do bistro i zacznie prawić Zduńskiej morały! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1540: Magda przejrzy Kamilę! Wybije Piotrkowi z głowy seks z prawniczką - ZWIASTUN

W 1540 odcinku "M jak miłość" Kamila zacznie łgać, że nic nie łączy ją z Piotrkiem.

- Kinga, po prostu chcę cię uspokoić. Nic między mną a Piotrem nie ma. Nic oprócz przyjaźni. - Skłamie podstępna kobieta.

- Czyli tak się to teraz nazywa? Przyjaźń? - Zakpi Zduńska.

- Dokładnie tak. Dokładnie taka, jak twoja z bratem Piotrka. - Kamila da do zrozumienia w 1540 odcinku "M jak miłość", że wie o ich zażyłych stosunkach. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1540: Paweł pomoże Kindze pozbyć się Kamili. Pogodzi ją z Piotrkiem? - ZWIASTUN

W 1540 odcinku "M jak miłość" Paweł zobaczy, że Kinga zaraz się wścieknie i podejdzie do niej i Kamili. 

- Ooo, robi się coraz bardziej ciekawie. - Rzuci z sarkazmem kochanka Piotrka. 

Kamila dosadnie da Kindze do zrozumienia, że nie wierzy w jej typowo rodzinną relację z Pawłem. Uzna, że skoro Zduńska romansuje z bratem bliźniakiem Piotrka, to ona też może flirtować z jej mężem. Nie będzie miała zamiaru rezygnować z rozrywki i gorącego uczucia, które ich połączyło. Kinga za to w 1540 odcinku "M jak miłość" wpadnie w szał i każe Kamili opuścić lokal. 

Najnowsze