M jak miłość, odcinek 1540: Magda przejrzy Kamilę! Wybije Piotrkowi z głowy seks z prawniczką

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1540: Magda przejrzy Kamilę! Wybije Piotrkowi z głowy seks z prawniczką

M jak miłość, odcinek 1540: Magda przejrzy Kamilę! Wybije Piotrkowi z głowy seks z prawniczką - ZWIASTUN

W 1540 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) pokona podstępną Kamilę (Anna Gorajska)! Budzyńska w lot pojmie, co kombinuje prawniczka i wybije to Piotrkowi (Marcin Mroczek) z głowy! Metoda Kamili jest stara jak świat - namiętny seks jako "lek" na problemy małżeńskie Zduńskiego okażą się bardzo skuteczne. Piotrek zgłupieje na punkcie seksownej koleżanki zmierzając prosto do rozwodu. Ale na szczęście, Kinga (Katarzyna Cichopek) ma niezastąpioną przyjaciółkę - Magda w 1540 odcinku "M jak miłość" zrobi z tym wszystkim porządek! Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1540 odcinku "M jak miłość" Magda podsłucha, jak Kamila wypytuje o jego życie seksualne z żoną. Nie zobaczy wrednej miny kochanki Piotrka, ale i tak natychmiast zrozumie, co tu się dzieje.

- Kamila nie ma żadnych oporów i idzie po swoje - mówiła w Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość"! 

- Piotrek, a po tym wszystkim, czy wy... No wiesz? - będzie wypytywała Kamila Piotrka z zalotnym uśmieszkiem.

Zdarzenie będzie miało miejsce w 1540 odcinku "M jak miłość" w kancelarii Zduńskiego, a Magda będzie czuwać. Zwłaszcza, że tego samego dnia Kinga wypłacze jej się na niewiernego męża i swoją dramatyczną sytuację.     

M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie walczyć o Piotrka! Zostanie jego drugą żoną? Postawi Kindze twarde warunki - WIDEO
M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha), Kamila (Anna Gorajska)

Kiedy Magda usłyszy te podchody Kamili w 1540 odcinku "M jak miłość" wpadnie do gabinetu Piotrka jak burza. Być może tak ostrych słów Zduński nie słyszał nigdy w życiu, ale trzeba przyznać, że będą mu się należały. Co dokładnie Magda wykrzyczy ogłupiałemu przez Kamilę Piotrkowi?  

- Mogę ci to powiedzieć wprost: jesteś debilem i doskonale wiesz, dlaczego! Wyobraź sobie, że Kinga znajduje sobie przyjaciela. Przystojnego, miłego faceta. Spędza z nim coraz więcej czasu, zwierza się gościowi, śmieje się z nim... - według "Świata Seriali" dokładnie tak Magda przemówi do wyobraźni Zduńskiego w 1540 odcinku "M jak miłość".

- Nie muszę sobie tego wyobrażać! - odpowie Piotrek.

- Serio? To, co mówisz, jest chore! 

- Chore jest to, że mój brat kocha się w mojej żonie...

- Jeśli nawet, to tylko... należy mu współczuć! A na pewno nie można obwiniać za to Kingi... Weź się, człowieku, ogarnij! - zakończy ostro Magda.

Czy właśnie Budzyńska uratuje małżeństwo Zduńskich przed rozwodem? Trzeba przyznać, że zrobi coś podobnego, jak Kamila - każe mu snuć fantazje. Tylko na zupełnie inny, niż seksowna koleżanka, temat... I najpewniej to Magda ostatecznie okaże się skuteczna - potrząśnie Piotrkiem mocno w 1540 odcinku "M jak miłość"! Bo z Kamilą zapowiada się dłuższa przeprawa, niestety bezczelna prawniczka "swojej zdobyczy" łatwo nie odpuści... 

M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha)
Najnowsze