M jak miłość, odcinek 1540: Tragedia Kingi. Tylko Magdzie wyzna, że Piotrek już jej nie kocha

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1540: Tragedia Kingi. Tylko Magdzie wyzna, że Piotrek już jej nie kocha

M jak miłość, odcinek 1540: Tragedia Kingi. Tylko Magdzie wyzna, że Piotrek już jej nie kocha

2020-11-02 8:27

W 1540 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) pogrąży się w rozpaczy, a świadkiem jej tragedii będzie Magda (Anna Mucha). Kryzys w w jej małżeństwie z Piotrkiem (Marcin Mroczek) popchnie Kamilę (Anna Gorajska), bliską przyjaciółkę Zduńskiego, do zdecydowanego ataku na jego żonę. Kamila będzie się znęcać na Kingą psychicznie, wytykając przy tym zazdrość i "romans" z Pawłem (Rafał Mroczek). Po tym starciu w 1540 odcinku "M jak miłość" Kinga zupełnie się załamie. Powie Magdzie, że Piotrek już jej nie kocha, bo woli prawniczkę. Czy jest jeszcze szansa, żeby Zduńscy się pogodzili?

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1540 odcinku "M jak miłość" Kamila zacznie iść za ciosem, żeby Kinga i Piotrek się nie pogodzili, żeby ostatecznie zniszczyć ich małżeństwo i sprowokować Zduńską do odejścia od męża raz na zawsze! Jak to zrobi? Prawniczka podczas wspólnej pracy ze Zduńskim znów spróbuje się do niego zbliżyć, udając bliską przyjaciółkę. Bez trudu wyciągnie z Piotra, że nie sypia już z żoną. Bo mężczyzna poskarży się jej na brak seksu z Kingą. Z trudem ukryje radość, ale tylko po to, żeby w 1540 odcinku "M jak miłość" Piotrek nie zorientował się jaka jest fałszywa i o co tak naprawdę jej chodzi.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1540: Magda wyładuje się na Piotrku! Nie zniesie, że oczernia Kingę przy Kamili

Tymczasem Magda słysząc intymne rozmowy Piotrka i Kamili w 1540 odcinku "M jak miłość" straci nad sobą panowanie. Nie wytrzyma mu i wygarnie, że jest "debilem" skoro wierzy jej przyjaźń. A wszystko po to, żeby uświadomić przyjacielowi, że spotykając się z Jabłońską, popełnia błąd, za który może zapłacić rozwodem.

Z kolei Kamila na wieść o kryzysie w sypialni Zduńskich w 1540 odcinku "M jak miłość" zjawi się w bistro Kingi. Wytknie Zduńskiej zazdrość i oznajmi, że nadal zamierza spotykać się z Piotrkiem. Udzieli jej też małżeńskich porad - Nie rozumiem dlaczego chcesz ukarać swojego męża za to, że się ze mną przyjaźni... Przepraszam, ale nie mam zamiaru rezygnować z tej relacji, tylko dlatego, że jesteś zazdrosna!

M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie walczyć o Piotrka! Zostanie jego drugą żoną? Postawi Kindze twarde warunki - WIDEO

Po tym spotkaniu z rywalką Kinga w 1540 odcinku "M jak miłość" zupełnie się załamie. Zrozpaczoną przyjaciółkę w tak fatalnym stanie zastanie Magda. - Była tu, rozumiesz? Przylazła do mojego bistro i... - Kamila? Nie wierzę! - Magda będzie w szoku, że Jabłońska posunęła się tak daleko. - Ja też nie mogłam uwierzyć, kiedy zaczęła udzielać mi porad małżeńskich, a na koniec... powiedziała, że nie zrezygnuje z Piotrka!

- Suka... - oceni bez ogródek przyjaciółka Kingi.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie dręczyć Kingę! Wykorzysta to, że Piotrek przestanie z nią sypiać - WIDEO

W 1540 odcinku "M jak miłość" Zduńska nie zniesie, że Kamila chce jej odbić męża. Przy okazji zwierzy się Magdzie, że mąż nie chce z nią sypiać, stał się nieczuły i najpewniej przestał ją kochać i teraz to Kamilę obdarzył uczuciem. - A jaka zadbana, elegancka i taka, cholera, asertywna, rzeczowa... Jeśli tylko czegoś chce - to po trupach, ale do celu! Najbardziej boli mnie to, że nie ma już między nami tej bliskości... O seksie nawet nie wspomnę. Coś się zepsuło, wiesz? Piotrek już mnie nie kocha...

M jak miłość: Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
Najnowsze