M jak miłość, odc. 1540: Kamila (Anna Gorajska), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie walczyć o Piotrka! Zostanie jego drugą żoną? Postawi Kindze twarde warunki - WIDEO

W 1540 odcinku "M jak miłość" Kamila (Anna Gorajska) nie tylko nie zostawi Piotrka (Marcin Mroczek) w spokoju, ale zacznie ostro o niego walczyć! Jak mówi o swojej serialowej rywalce Katarzyna Cichopek, Kamila idzie po swoje! Kochanka Piotrka spotka się z Kingą (Katarzyna Cichopek) w bistro i postawi jej twarde warunki, jak ma dalej wyglądać ten trójkąt. Czy seksowna prawniczka wygra i zostanie drugą żoną Piotrka Zduńskiego w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1540 odcinku "M jak miłość" kochanka Piotrka przystąpi do ostrego kontrataku na Kingę i jej rodzinę. Kamila nie będzie miała zamiaru usunąć się w cień i oddać męża Kindze. Wręcz przeciwnie zacznie dręczyć Zduńską i stawiać warunki!

- Po prostu nie rozumiem, dlaczego chcesz ukarać swojego męża za to, że się ze mną przyjaźni - Kamila zrobi "wykład" milczącej Zduńskiej w bistro.  A będzie to tylko niewinny wstęp do dłuższej rozmowy między rywalkami w 1540 odcinku "M jak miłość". 

M jak miłość, odc. 1540: Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie walczyć o Piotrka! Zostanie jego drugą żoną? Postawi Kindze twarde warunki - WIDEO

- I tu pojawia się Kamila, piękna, zadbana dziewczyna, która robi niesamowitą karierę, której ewidentnie Piotr się podoba - zdradza Katarzyna Cichopek sytuację u Zduńskich w "Kulisach M jak miłość".   - I widać, że nie ma w ogóle problemu z tym, że Piotr ma żonę i czwórkę dzieci. Idzie po swoje! 

- Przepraszam, ale nie mam zamiary rezygnować z tej relacji tylko dlatego, że jesteś zazdrosna! - postawi sprawy jasno kochanka Zduńskiego jego żonie. jaka będzie odpowiedź Kingi?

Wydaje się to szczególnie ważne również dlatego, że Kamila nie poprzestanie na połajance dla Kingi. W najbliższych odcinkach przypuści taki atak na Zduńskiego, ze on po prostu jej ulegnie! Czy w ten sposób Kamila zgarnie wszystko i zostanie żoną wybitnego prawnika w "M jak miłość"?   

M jak miłość, odc. 1540: Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze