M jak miłość, odcinek 1541: Marta ostrzeże Łukasza przed mężem Katii! Nie pozwoli, żeby zabrali jej wnuczkę - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1541: Marta ostrzeże Łukasza przed mężem Katii! Nie pozwoli, żeby zabrali jej wnuczkę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1541: Marta ostrzeże Łukasza przed mężem Katii! Nie pozwoli, żeby zabrali jej wnuczkę - WIDEO

2020-11-10 10:27

W 1541 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) na własnej skórze przekona się, jak niebezpieczny może być Igor (Ali Bahrudinov). Nastraszy ją we własnym mieszkaniu! Dlatego od razu postanowi działać i ostrzec Łukasza (Jakub Józefowicz). Nie będzie jednak wiedziała, że jest śledzona przez bandytę... W 1541 odcinku "M jak miłość" Katia (Joanna Jarmołowicz) zadrży o los swój i córki Natalii (Lena Dałek), a Marta nie pozwoli jej na ponowny wyjazd z wnuczką, której prawie nie widuje. Co zrobi, aby nie dopuścić do tragedii?

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1541 odcinku "M jak miłość" Katia z córką będą przebywać w mieszkaniu Łukasza. Postanowi się nimi zająć, do czasu kiedy strach przed niebezpiecznym Igorem minie. W tym czasie bandyta pójdzie do mieszkania Marty, pod pretekstem zostawienia paczki dla Łukasza. Będzie chciał wybadać gdzie teraz mieszka i jaki ma numer telefonu. W 1541 odcinku "M jak miłość" Marta od razu zorientuje się, że jest manipulowana i okłamie Igora, że nie ma możliwości podania mu namiarów na syna. Od razu po jego okropnej wizycie wsiądzie w auto i pojedzie do mieszkania Łukasza. Nie zorientuje się, że bandyta ruszy tuż za nią....

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1541: Wypadek Kingi i Piotrka. Tragiczny finał wyjazdu Zduńskich na wakacje - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz po powrocie Katii będzie chciał się jej pozbyć. Wszystko przez Kasię - WIDEO

W 1541 odcinku "M jak miłość" Katia zwierzy się Łukaszowi, że Igor za wszelką cenę próbuje ją sobie podporządkować. 

- Igor chce wszystko sam, sam zarabiać. Nie chcę być tylko żoną i matką. Tak jak jego ojciec, dziadek, pradziadek, tak jak mój ojciec trochę. (...) Dobrze wiesz, że z Igorem nie ma dyskusji... - Powie załamana Katia.

Tymczasem Marta wtargnie do mieszkania cała roztrzęsiona.

- Był u mnie ten Igor! Co się dzieje??? - Zapyta przerażona.

- Nic, czym musiałabyś się martwić. Chodź, zobaczysz wnusię swoją. Ooo akurat się obudziła. - Łukasz od razu zmieni temat i nie da się zamartwiać chorej matce w 1541 odcinku "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Michał tylko Izie powie o wielkim sekrecie. Żona Marcina będzie coraz bardziej zafascynowana pisarzem

W 1541 odcinku "M jak miłość" Marta po zobaczeniu wnuczki, całkiem straci głowę. W końcu widuje ją bardzo rzadko. Zacznie wyrzucać swoje pretensje Katii. Nie dopuści, by znów zabrała wnuczkę. 

- Bardzo tu tęsknimy za Natalią. Troszkę nas odcięłaś od niej... 

- Tak wiem, przepraszam, to wszystko jest dla mnie bardzo trudne, odkąd mi nie wyszło z Łukaszem

- Wiem to, znam i rozumiem z autopsji, ale dziecko powinno mieć kontakt z ojcem. Inaczej jak dorośnie, to może mieć duży żal. Tak jak Łukasz miał do mnie. 

Łukasz w 1541 odcinku "M jak miłość" wyjdzie z mieszkania, gdzie będzie już czekał na niego Igor, który dotarł na miejsce dzięki śledzeniu Marty. O dziwo bandyta go nie zaatakuje, ale dojdzie do ostrej wymiany zdań. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany