M jak miłość, odcinek 1545: Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka! To niezła oszustka - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1545: Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka! To niezła oszustka - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1545: Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka! To niezła oszustka - ZWIASTUN

2020-11-24 21:47

Franka (Dominika Kachlik) z "M jak miłość" w 1545 odcinku znów wkroczy do życia Pawła (Rafał Mroczek) i sprowadzi śmiertelne zagrożenie na Zduńskiego. To Basia (Gabriela Raczyńska) połączy przybranego ojca z Franką, bo naprawdę zaprzyjaźni się z szaloną fryzjerką. Dziwny splot okoliczności doprowadzi do tego, że Paweł w 1545 odcinku "M jak miłość" dowie się kim jest Franka, jaka przeszłość się za nią ciągnie. Dziewczyna ma za sobą toksyczny związek i ucieczkę przed ślubem. Były kochanek Franki da jednak o sobie znać i zacznie ją nękać. A oberwie się też Zduńskiemu. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł z "M jak miłość" nie ma szczęścia do kobiet i w 1545 odcinku przekona się kolejny raz, że los zsyła mu podejrzane dziewczyny, które cały czas komplikują mu życie. Franka od pierwszej chwili kiedy się poznali sprawiała wrażenie zakręconej góralki z Bukowiny Tatarzańskiej. Kilka miesięcy temu w "M jak miłość" Zduński uratował ją przed ślubem ze starszym facetem, który potem chciał się odegrać na Pawle. Okaże się jednak, że to nie jedyny były narzeczony Franki, który będzie go prześladował.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1547: Makabryczny wypadek Pawła. Straci córkę Basię, a sam zostanie ciężko ranny

A najgorsze jest to, że w 1545 odcinku "M jak miłość" to Basia zeswata ojczyma z Franką. Przybrana córka Pawła nie będzie mogła patrzeć jak dłużej cierpi z miłości do Kingi (Katarzyna Cichopek) i odsuwa się nawet od niej. - Wiesz co by ci pomogło? Jakaś młoda, fajna dziewczyna... Czekaj, czekaj był ktoś taki - Franka! A nie, chwila, ona nie będzie chciała rozmawiać, bo ją olałeś!

Sprytna nastolatka w 1545 odcinku "M jak miłość" wyciągnie od niego numer do Franki, która pracuje w salonie fryzjerskim. A wszystko po to, by wybadać sytuację czy Zduński ma jeszcze u niej jakieś szanse. Basia przekaże przyjaciółce złe wieści o ojcu. - Słuchaj dramat! Dno i 10 metrów mułu. Ten facet jest po prostu niereformowany! Całe życie w celibacie i to na własne życzenie!

Zauważy też jednak, że Franka znów ma jakieś kłopoty i zaalarmuje Pawła, by jej pomógł. Spotkanie Franki ze Zduńskim w 1545 odcinku "M jak miłość" dla obojga będzie dość niezręczne. Bo Franka dobrze wie, że Paweł kocha inną. - Masz jakieś problemy? - zapyta ją wprost.

- Basia ci powiedziała? Słuchaj Paweł, ja nie potrzebuję twojej pomocy, nie jesteś mi nic winny...

- Ale nie pytam dlaczego, że jestem ci coś winny... 

M jak miłość, odcinek 1545: Kinga straci Piotrka na zawsze? Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka

Wreszcie w 1545 odcinku "M jak miłość" Franka wyzna Pawłowi całą prawdę! O tym, że były narzeczony - Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel) – zaczął nękać ją telefonami.

- Pamiętasz, jak ściemniałam, żeby się wykręcić ze ślubu, że siedziałeś w więzieniu i tak dalej? To była taka inspiracja. Mój były chłopak faktycznie poszedł siedzieć. A teraz wyszedł. I ubzdurał sobie, że muszę do niego wrócić. Co, chciałeś wiedzieć? Wiesz, nawet chcieliśmy wziąć ślub, ale Krzysiek po maturze wpadł w takie... Nawet nie wiem jak to nazwać. Dziwne towarzystwo! I rozstaliśmy się. A potem za pobicie i włamanie dostał kilka lat...

Paweł w 1545 odcinku "M jak miłość" od razu zrozumie, że Franka to dziewczyna, z którą na pewno nie zazna spokoju. - Teraz wyszedł?

- Tak, wydzwania do mnie, pisze! Paweł ja się go zwyczajnie boję. Moja znajoma mi napisała, że po odsiadce totalnie mu odbiło. Jest niebezpieczny!

- Ale nie wie gdzie mieszkasz, nie zna twojego adresu, nie wie gdzie pracujesz! - pocieszy ją Zduński.

- Ale jest uparty! Jak sobie coś wbije do głowy do koniec. Dobra, zresztą nie wiem, może ja się po prostu nakręcam. Podzwoni i przestanie... - Franka zacznie oszukiwać samą siebie.

Nie przegap: Franka żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Dominiki Kachlik na planie! Nowa dziewczyna Pawła też odejdzie jak inne

Chwilę później w 1545 odcinku "M jak miłość" Franka odbierze jednak kolejny telefon, tym razem ze szpitala. - Krzysiek miał jakiś wypadek, czeka na operację… Nie wiadomo, czy przeżyje! Przerażona dziewczyna popędzi tam od razu. Nie podejrzewając, że Krzysiek zastawił na nią pułapkę, żeby ją śledzić i namierzyć. Bo wśród pacjentów szpitala Sawickiego wcale nie będzie.

- Paweł, on błagał, żebym tu przyjechała do szpitala. Chciał mnie za wszystko przeprosić. Mówił, że nie ma czasu, że mam się pośpieszyć. Myślisz, że on gdzieś tutaj jest? W takim razie muszę spadać z Warszawy. Ja nie wiem co Krzysiek kombinuje, ale nie czuję się tu bezpiecznie. Oszaleję sama! Ja się go boję!

W 1545 odcinku "M jak miłość" Paweł od razu zaproponuje dziewczynie pomoc. - Spokojnie. Obiecuję, że nic ci nie będzie... Kolejny wieczór Franka spędzi już u Zduńskiego, któremu opowie całą prawdę o sobie. - To co szczerość za szczerość? Ja opowiedziałam ci swoje love story...

- Miałem ich kilka, ale zawsze kończyło się tak samo. Pech albo jakaś klątwa. Przez ten czas zawsze była blisko kobieta, zupełne zaprzeczenie wszystkich związków...

- Kinga... - przerwie mu Franka.

- Tak. Jest wspaniałą matką, najlepszą przyjaciółką mojego brata. Czy mu zazdrościłem? Bardzo... Ale z miłością niewiele to ma wspólnego...

- Nie gniewaj się, ale myślę, że to wersja na twój własnym użytek, w którą bardzo chciałbyś uwierzyć...

Mimo to, w 1545 odcinku "M jak miłość" Franka pocałuje Pawła. Spędzą razem noc. Żadne z nich nie będzie przeczuwać zbliżającej się tragedii.

M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze