M jak miłość, odcinek 1542: Matka Poli nie będzie jej chciała. Wzruszająca prośba córki Kamila do Anity

i

Autor: TVP M jak miłość, odcinek 1542: Matka Poli nie będzie jej chciała. Wzruszająca prośba córki Kamila do Anity

M jak miłość, odcinek 1542: Matka Poli nie będzie jej chciała. Wzruszająca prośba córki Kamila do Anity

2020-11-16 20:55

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) będzie musiał się zmierzyć z kolejnymi kłopotami z dzieckiem! Odkąd został ojcem 5-letniej Poli (Hania Nowosielska) zdążył trochę wydorośleć, ale nie na tyle, by być przykładnym tatą. W końcu straci cierpliwość i porozmawia telefonicznie z matką dziewczynki, byłą kochanką Weroniką. W 1542 odcinku "M jak miłość" wydrze się, że wyparła się dziecka, a jego wrobiła w opiekę. Pola usłyszy szereg słów, których nigdy nie powinno zaznać dziecko. Zalana łzami i w rozpaczy, sięgnie po ratunek do Anity (Melania Grzesiewicz).

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie coraz bardziej poirytowany brakiem kontaktu z matką Poli. Zawsze skupiał się na sobie i swojej karierze i nie umie poradzić sobie z opieką nad małym dzieckiem. Pomogą mu więc Magda (Anna Mucha) i Anita. Gryc wyleje swoje żale.

- Myślałem, że jakoś to przetrwam, ale... cholera, nawet już nie jestem pewien, jak długo Pola u mnie zostanie. Jej mama nie odbiera ode mnie telefonów... - Przyzna się Kamil w 1542 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1542: Sandra straci syna Damiana! Zapłaci za to, że była prostytutką

W 1542 odcinku "M jak miłość" matka Poli wreszcie łaskawie się odezwie. Zatelefonuje do Kamila, ale to nie będzie miła rozmowa. 

- Musimy pogadać o tych wakacjach w sierpniu… Kiedy konkretnie chcesz po nią przyjechać?(...) Jak to... w ogóle jej nie weźmiesz? Dzieciak czeka, pyta, kiedy przyjedziesz! Co mam jej powiedzieć? Że matka już jej nie chce?!(…) Nie, to ty posłuchaj! Jesteś cholerną egoistką... Zawsze byłaś! Masz takie wspaniałe dziecko, ta mała to cud prawdziwy, a ty zwyczajnie na nią nie zasługujesz! - Kamil nie wytrzyma i w 1542 odcinku "M jak miłość" wpadnie w furię. Nie będzie świadomy, że słyszy go mała Pola. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Olek znajdzie test ciążowy Anety! To będzie dla niego wstrząs, że żona ukrywa ciążę

W 1542 odcinku "M jak miłość" dziecko będzie świadkiem jak Kamil wpada w szał. Inteligentna dziewczynka zrozumie, że mamusia jej nie chce i nie kocha. Pola zaleje się łzami i cała roztrzęsiona spróbuje znaleźć ratunek u bliskiej osoby. Drżącymi rączkami chwyci za telefon i zadzwoni do Anity.

- Dzwonię, bo… moja mama mnie nie chce. Tato też… A ty? Może ty się mną zaopiekujesz? - Zapyta załamana i roztrzęsiona Pola w 1542 odcinku "M jak miłość". 

Jak potoczą się losy Kamila i Poli oraz czy faktycznie matka dziewczynki już nigdy się nie pojawi? Dowiemy się już niebawem z kolejnych odcinków "M jak miłość". 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze