M jak miłość, odcinek 1540: Magda stanie w obronie Pawła. Zrobi z Piotrka zazdrosnego idiotę

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1540: Magda stanie w obronie Pawła. Zrobi z Piotrka zazdrosnego idiotę

M jak miłość, odcinek 1540: Magda stanie w obronie Pawła. Zrobi z Piotrka zazdrosnego idiotę

2020-11-09 13:56

W 1540 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) postanowi wkroczyć w aferę małżeńską Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Tym bardziej, że bezczelna Kamila (Anna Gorajska), także ją spróbuje zmanipulować i przekabacić na swoją stronę. Budzyńska będzie miała serdecznie dość głupiego zachowania Zduńskiego. Stanie w obronie Pawła (Rafał Mroczek) i Kingi. Piotrek nie będzie mógł uwierzyć w to, co usłyszy w 1540 odcinku "M jak miłość" z ust Magdy.

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1540 odcinku "M jak miłość" małżeństwo Kingi i Piotrka powoli zacznie stawać się fikcją. Przestaną ze sobą spać i rozmawiać. Dla Kamili będzie to idealna sytuacja, aby ostatecznie usidlić Zduńskiego. Dojdzie nawet do tego, że spróbuje zmanipulować Magdę, aby ta zdradziła jej pikantne tajemnice z życia Zduńskich.

- Piotrka jeszcze nie ma, a ja się boję, że się z tym nie obrobię. Wiem, że się przyjaźnicie, a ja się o niego martwię, bo wiem, że nie jest w najlepszej formie. Chciałam cię zapytać, czy Kinga... - Budzyńska przerwie Jabłońskiej żałosną próbę wydobycia od niej informacji i w 1540 odcinku "M jak miłość" powie, że na tematy prywatne przyjaciół nie będzie rozmawiała.  

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1540: Ala zaciągnie Rafała do łóżka! Ksiądz będzie w szoku kiedy ich nakryje - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1540 ZWIASTUN. Piotrek poskarży się Kamili na Kingę i Pawła. Kochanka będzie dręczyć jego żonę

W 1540 odcinku "M jak miłość" Magda nie wytrzyma takiego traktowania Kingi pod jej nieobecność. Weźmie Zduńskiego na stronę i wygarnie mu, co sądzi o jego wielkiej przyjaźni z Kamilką.

- Ty i Kinga jesteście moją rodziną, więc mogę ci to powiedzieć wprost… Jesteś debilem i doskonale wiesz, dlaczego! Wyobraź sobie, że Kinga znajduje sobie „przyjaciela”… Przystojnego, miłego faceta... Spędza z nim coraz więcej czasu, zwierza się gościowi, śmieje się z nim... - Budzyńska nie będzie miała skrupułów w 1540 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1541: Powrót Basi Rogowskiej! Radość w Grabinie nie potrwa długo - ZDJĘCIA

W 1540 odcinku "M jak miłość" Piotrek oburzy się na słowa Budzyńskiej. Stwierdzi, że to w jego bracie jest problem, nie w nim.

- Chore jest to, że mój brat kocha się w mojej żonie… - Odwróci dyskusję Piotrek.

- Jeśli nawet, to tylko… należy mu współczuć! A na pewno nie można obwiniać za to Kingi… Weź się, człowieku, ogarnij! - Rzuci Magda z wściekłością. 

Zażartą wymianę zdań w 1540 odcinku "M jak miłość" przerwie Kamila. Wygląda na to, że Jabłońska ma zamiar kontrolować Zduńskiego na każdym kroku. Czy słowa Magdy odniosą skutek? Dowiemy się już niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze