M jak miłość, odcinek 1541: Powrót Basi Rogowskiej! Radość w Grabinie nie potrwa długo - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1541: Powrót Basi Rogowskiej! Radość w Grabinie nie potrwa długo - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1541: Powrót Basi Rogowskiej! Radość w Grabinie nie potrwa długo - ZDJĘCIA

W 1541 odcinku "M jak miłość" zobaczymy wielki powrót Basi Rogowskiej (Karina Woźniak) do domu! 11-latka przywita się ładnie ze wszystkimi, ale po chwili wystawi "rogi"... Radość Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) szybko zostanie zmącona przez skandaliczne zachowanie ich "małej córeczki". Dziewczyna nie tylko zignoruje prośby o pomoc, ale jawnie zacznie z rodzicami walczyć! Radość z powrotu Basi potrwa w Grabinie potrwa krótką chwilę... Zobacz koniecznie ZDJĘCIA Basi z 1541 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1541 odcinku "M jak miłość" do domu w Grabinie zawita Basia Rogowska! Powitają ją radośnie w ogrodzie dzieci Zduńskich, a w domu już będzie na nią czekać upieczona przez Barbarę (Teresa Lipowska) słynna szarlotka Mostowiaków. Marysia i Artur będą pękać ze szczęścia i dumy. Ale nie za długo...

Rogowscy ucieszą się, że Basia pomoże im w opiece nad bliźniaczkami Kingi i Piotrka. Poważny kryzys w małżeństwie Zduńskich stał się dla Rogowskich sporym obciążeniem, z którym nie bardzo dają już sobie radę. Marysia poprosi więc Basię, aby im w tym pomogła. Nastolatka z pięknym uśmiechem obieca wsparcie w opiece nad dziećmi i... tyle ją widzieli! 

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki
M jak miłość, odc. 1541: Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: tvp/vod

Artur znajdzie córkę w 1541 odcinku "M jak miłość" schowaną pod domem z telefonem w ręku i już bez ładnych uśmiechów. Zaniepokojony zapyta, czy coś się dzieje u niej ważnego. 

- A co? Coś nie tak? - zapyta Basia ojca ledwo odrywając wzrok znad telefonu.  

- Wszystko w porządku... Po prostu stęskniłem się za tobą, córeczko... Co ty tam tak piszesz? Piszesz i piszesz! Jakaś nowa znajomość?

- Tato, proszę cię... - warknie w odpowiedzi Basia. 

- Basia, powiedz mi...- lekko poirytowany Artur będzie próbował dowiedzieć się o co chodzi.  

- Nie! Najpierw ty mi coś powiedz! Kiedy w końcu przestaniesz traktować mnie jak małe dziecko, co?!

Artura już nie zapyta Basi o pomoc z bliźniaczkami w 1541 odcinku "M jak miłość". Niestety dzień, w którym Basia zawita do Grabiny będzie ostatnim, w którym kwitł tam błogi spokój. Zbuntowana nastolatka da nieźle wszystkim popalić, a kiedy już poczuje się znów jak w domu, zmieni się w prawdziwego "upiora"! Jak Marysia i Artur poradzą sobie z dawno niewidzianą 11-letnią córką, która myśli, że już jest dorosła?

M jak miłość, odc. 1541: Basia (Karina Woźniak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze