M jak miłość, odcinek 1539: Olek zobaczy Anetę z Leszkiem! Nie dowie się o ciąży żony

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1539: Olek zobaczy Anetę z Leszkiem! Nie dowie się o ciąży żony

M jak miłość, odcinek 1539: Olek zobaczy Anetę z Leszkiem! Nie dowie się o ciąży żony

2020-11-03 21:04

W 1539 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) znów zobaczy flirtującą Anetę (Ilona Janyst) z jego pacjentem Leszkiem (Sławek Uniatowski). Lekarz zacznie podejrzewać, że zachowanie żony wymyka się spod kontroli. Tym bardziej, że podczas rozmowy ona i Leszek będą głęboko patrzeć sobie w oczy, a nawet zaczną się dotykać! To pokaże, że daleko im do czysto zawodowych relacji. W 1539 odcinku "M jak miłość" Olek poczuje zagrożenie, tym bardziej, że Aneta zrobi z niego głupiego i nie powie mu o swojej ciąży. To z Leszkiem chciałaby mieć dziecko?

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Olek znów będzie świadkiem rosnącej zażyłości Anety i Leszka. Pacjent zjawi się w szpitalu, a Chodakowska od razu zacznie mu się zwierzać ze swoich prywatnych problemów. Opowie mu o chorobie matki i sfrustrowaniu, które odczuwa. Będzie mogła liczyć na jego ogromne wsparcie.

- Nawet nie wiem dlaczego ci o tym wszystkim opowiadam. Po prostu czuję się bezsilna i cholernie sfrustrowana. - Podzieli się swoimi odczuciami w 1539 odcinku "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Michał, a nie Marcin będzie dla Izy oparciem w trudnej chwili! To ich zbliży jeszcze bardziej

M jak miłość. Aneta będzie w ciąży? Dowie się o chorobie matki i tak zmusi Iwonę do leczenia

W 1539 odcinku "M jak miłość" Olek będzie świadkiem, jak Leszek pociesza jego żonę. Czule spojrzą sobie w oczy, a mężczyzna odważy się ją dotknąć. Lekarz natychmiast zareaguje, chcąc przypomnieć kto tak naprawdę jest ukochanym Anety. Dogoni ją w szpitalnym korytarzu. 

- Czekaj, czekaj, czekaj kochanie, stęskniłem się za tobą. - Zacznie Olek.

- Oooo, a skąd nagle taki przypływ ciepłych uczuć? - Aneta będzie niewzruszona.

- Nagły? Nieee, normalny, ale trochę martwię się o ciebie. Zauważyłem, że świetnie dogadujesz się z moim pacjentem. 

Olek dotąd ignorował relację Anety i Leszka, ale w 1539 odcinku "M jak miłość" poczuje zagrożenie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Wypadek Aleksandry. Matka Marcina i Olka uciekając przed zboczeńcem doprowadzi do tragedii

W 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta wytłumaczy mężowi, że ktoś wreszcie dostrzegł w niej ciepło i empatię, czego nie zauważa Olek. Potem będzie tylko gorzej, bo kobieta uknuje plan, jak zmusić matkę do leczenia. Sprawi, że Iwona (Hanna Śleszyńska) uwierzy, że córka zaszła w ciążę i dla wnuka zacznie się leczyć. Olek wyjdzie na głupiego, bo Aneta słowem mu nie powie o dziecku. Jak wszystkie nieporozumienia wpłyną na małżeństwo Chodakowskich? Dowiemy się już wkrótce, z kolejnych odcinków "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze