M jak miłość, odcinek 1538: Jeden telefon zmieni życie Natki. To Ewa odnajdzie Franka i Hanię

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1538: Jeden telefon zmieni życie Natki. To Ewa odnajdzie Franka i Hanię

M jak miłość, odcinek 1538: Jeden telefon zmieni życie Natki. To Ewa odnajdzie Franka i Hanię

2020-10-29 14:12

w 1538 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) oszaleje z rozpaczy! Franek (Piotr Nerlewski) i Hania (Maja Marczak) nie dadzą znaku życia przebywając w Australii. Nie wiadomo będzie gdzie jest dziecko i czy nic mu nie jest. Natalka, cała w nerwach, będzie oczekiwała na telefon. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa) i Barbara (Teresa Lipowska), także przewidzą najgorsze. w 1538 odcinku "M jak miłość" Natalka wreszcie dostanie upragniony telefon od Ewy (Dominika Kluźniak) i usłyszy coś, czego w życiu by się nie spodziewała.

"M jak miłość" odcinek 1538 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1538 odcinku "M jak miłość" Natalka będzie cała roztrzęsiona. Nie będzie mogła sobie wybaczyć, że zostawiła Hanię w Australii, a sama przyleciała do Polski.

- Nie wierzę, po prostu nie wierzę. Jak ja mogłam być taka naiwna, żeby w takiej sytuacji zostawić Hanię z Frankiem. - Powie rozdrażniona i załamana Natalka. 

- Ale nie ma nic złego w tym, że zostawiłaś Hanię z tatą. Proszę cię. Trzeba ustalić fakty. Może to nie jest, tak jak myślisz, porwanie. Może oni no nie wiem... - Marysia nie znajdzie sensownego wytłumaczenia w 1538 odcinku "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1538: Franek wróci do Natalki? Nawet nie przeprosi za romans z Justyną

M jak miłość, odcinek 1538 ZWIASTUN. Józek Modry umrze? Opiekunka oszustka okradnie i zabije przyjaciela Barbary

W 1538 odcinku "M jak miłość" rozważania Marysi zostaną przerwane przez telefon od Ewy. Barbara poda Natalce telefon.

- Halo? Gdzie jest? Ok, dzięki Ewa. - Natalka ledwo wykrztusi z siebie słowa. 

Cała rodzina będzie czekać na to, co przekaże im dziewczyna. Po jej minie można będzie wywnioskować, że jest w okrutnym szoku i targa ją niedowierzanie. Natalka bardzo kocha Hanię, ale poprzez planowany rozwód z Frankiem, jej opieka nad nią stała się mocno zagrożona. w 1538 odcinku "M jak miłość"  wyjawi bliskim prawdę, którą usłyszy od Ewy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

W 1538 odcinku "M jak miłość" Barbara nie zniesie czekania. 

- I co? - Zapyta,

- Franek się odezwał. Pojechali na wycieczkę do parku narodowego i tam nie ma zasięgu. - Odpowie zszokowana Natalka.

Bliscy odetchną, ale nie na długo. Wyjdzie na jaw, że Franek coraz mniej liczy się z żoną, skoro nie potrafi przez długi czas do niej zadzwonić i poinformować, co dzieje się z ich dzieckiem. Natalka zrozumie, że rozwód jest konieczny i musi stanąć do walki o opiekę nad Hanią. W 1538 odcinku "M jak miłość" pogrąży się tęsknocie za dziewczynką. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze