M jak miłość, odcinek 1536: Kamil przyzna się, że Budzyńskiemu, że nie kocha własnej córki! Andrzej uzna go za potwora - ZWIASTUN

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1536: Kamil przyzna się, że Budzyńskiemu, że nie kocha własnej córki! Andrzej uzna go za potwora - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1536: Kamil przyzna się, że Budzyńskiemu, że nie kocha własnej córki! Andrzej uzna go za potwora - ZWIASTUN

W 1536 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) przyzna się Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), że nie ma żadnych uczuć wobec własnej córki (Hania Nowosielska)! Andrzej będzie w prawdziwym szoku - zna Gryca od najgorszej strony, ale czegoś takiego się nie spodziewał. Co zrobi mąż Magdy (Anna Mucha), kiedy dowie się, że Kamil nie kocha swojego dziecka? Wstrząsająca rozmowa Kamila z Budzyńskim już w 1536 odcinku "M jak miłość". Zobacz koniecznie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1536 odcinku "M jak miłość" Budzyński i Kamil odbędą bardzo poważną rozmowę. W gabinecie Andrzeja jego odwieczny rywal otworzy się jak na kozetce u terapeuty! 

Rozmowa wziętych prawników w 1536 odcinku "M jak miłość" będzie dotyczyła Poli, która znienacka pojawiła się w życiu Gryca. Córka Kamila z miejsca pokochała Andrzeja i to jego wybrała na swojego tatę! Andrzej wie, jak postępować z dzieckiem, a Kamil będzie robił z siebie coraz większego idiotę. Czy po tej rozmowie Budzyński podejmie życiowa decyzję i zabierze córkę Kamilowi?

M jak miłość, odcinek 1536 ZWIASTUN. Zdrada Piotrka. Kinga odejdzie od męża. Córka Kamila ucieknie

- Może uznasz mnie za potwora ale ja w ogóle się nie czuję ojcem. W ogóle nic nie czuję. Zero - wyzna Kamil w 1536 odcinku "M jak miłość" Budzyńskiemu. - Może ja jestem jakiś wybrakowany? - zapyta jeszcze Gryc swojego chwilowego "terapeuty". 

Andrzej również w 1536 odcinku "M jak miłość" pokaże co potrafi. Mąż Magdy (Anna Mucha) nie tylko wie, jak postępować z małymi dziewczynkami, ale i dorosłymi facetami, którzy nigdy nie przestali być chłopcami.

- Może raczej spanikowany - odpowie Andrzej Kamilowi na zwierzenia w 1536 odcinku "M jak miłość". - Tylko problem polega na tym, że Pola jest jeszcze bardziej przestraszona, niż ty. A powinna się czuć przy tobie bezpiecznie. I chyba jak najszybciej powinieneś coś z tym zrobić!

Czy Andrzejowi uda się w 1536 odcinku "M jak miłość" dotrzeć do głęboko schowanych uczuć wyższych Kamila i resztek jego rozumu? Czy Kamil zaopiekuję się córką, jak przystało na ojca i będą żyli długo i szczęśliwie? Na pewno sprawy przyspieszy fakt, że córka Kamila okaże się poważnie i chora, w dodatku sama będzie miała dość nieczułego ojca...

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze