M jak miłość, odcinek 1535: Budzyński pokocha córkę Kamila jak własne dziecko! Pola będzie chciała z nim zostać - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Budzyński pokocha córkę Kamila jak własne dziecko! Pola będzie chciała z nim zostać - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1535: Budzyński pokocha córkę Kamila jak własne dziecko! Pola będzie chciała z nim zostać - WIDEO

W 1535 odcinku "M jak miłość"Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) pokaże się nam idealny ojciec - córka Kamila (Marcin Bosak), 5-letnia Pola (Hania Nowosielska) pokocha go jak własnego tatę! Dziewczyna będzie tak zauroczona opieką Budzyńskiego, że za nic na świecie nie będzie chciała wracać do Gryca! Zwłaszcza, że kompletnie bezradny w nowej sytuacji życiowej Kamil zacznie szukać pocieszenia w alkoholu... Czy Budzyński odbierze rywalowi w 1535 odcinku "M jak miłość" miłość jego córki Poli? Zobaczcie WIDEO z tych scen w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil w 1535 odcinku "M jak miłość" będzie witał swoją córkę 5-letnią Polę. Kompletnie rozsypany tata zobaczy swoje dziecko pierwszy raz w życiu na oczy, a wspomagał go będzie - bardzo niechętnie - Andrzej. Ale Pola wybierze właśnie Budzyńskiego, a z każda sekundą będzie go coraz mocniej... kochać!

Andrzej dobrze wie, jak postępować z dziećmi i w 1535 odcinku "M jak miłość" będzie po prostu robił swoje. Ale 5-latka w nowym miejscu i z obcymi ludźmi potraktuje to jak cudowne zjawisko. Nic dziwnego, dotąd nie widziała własnego ojca na oczy...   

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie
M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

A to co Pola zobaczy na twarzy Kamila w 1535 odcinku "M jak miłość" nie spodoba jej się - panika, złość i rozpacz. Takie emocje nie przemówią do małej dziewczynki, ale spokój i uśmiech Andrzeja, owszem. Już na lotnisku Budzyński będzie wiedział jak rozmawiać z dzieckiem. Mecenas Budzyński przykucnie, aby mieć oczy na wysokości oczu dziecka, w samochodzie zabawi się z nią w "Papier, nożyce, kamień" a w domu przygotuje i poda idealny dla Poli posiłek. I będzie przy tym niezwykle sympatyczny!

- Wiesz, jak się nazywa to danie?

- Kanapka szefa kuchni! A kto jest szefem kuchni?

- Ty?

- Brawo! Więc to ja decyduję, co na niej położymy! Lubisz awokado?

Nic dziwnego, że Pola po prostu zakocha się w "tacie Andrzeju" w 1535 odcinku "M jak miłość" i za nic na świecie nie będzie chciała jechać do domu Kamila na Wietrzną... I poniekąd słusznie - spanikowany Kamil zacznie pić, Pola o mało nie wpadnie pod samochód, a czekać będą tam na nią zupełnie inne, niż z Andrzejem rozmowy: 

- Nie próbuj tych sztuczek na mnie, bo ja mam serce z kamienia! - powie Kamil 5-letniej córce. 

- Nie chcę rozwalać ci życia - odpowie mu smutne dziecko w 1535 odcinku "M jak miłość". 

Budzyński nie będzie w 1535 odcinku "M jak miłość" zachwycony faktem, że musi zając się córką Kamila. - Zostałem wplątany w sytuację, gdzie musze pomagać swojemu nieprzyjacielowi - mówi grający Andrzeja Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". - Strasznie to humanitarne co mnie spotyka - dodaje ze śmiechem. - Ale jest tak, że ja ciągle mu pomagam z dużą niechęcia i ciągle mu się odwzajemniam za te sytuacje, które mnie spotkały wcześniej.   

Czy Andrzej w 1535 odcinku "M jak miłość" - mimo niechęci do Kamila, ale z sympatią dla niewinnej Poli - w naturalny sposób przejmie kolejną miłość życia Kamila, podczas gdy Gryc będzie robił z siebie coraz większego błazna?  

M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)
Najnowsze