M jak miłość, odcinek 1536: Córka Kamila wpadnie pod samochód! Dziecko zrujnuje mu życie - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1536: Córka Kamila wpadnie pod samochód! Dziecko zrujnuje mu życie - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1536: Córka Kamila wpadnie pod samochód! Dziecko zrujnuje mu życie - WIDEO

W 1536 odcinku "M jak miłość" Pola wejdzie prosto pod koła samochodu! Kamil (Marcin Bosak) zupełnie zagubiony w roli ojca nie zauważy, jak jego 5-letnia córeczka (Hania Nowosielska) znajdzie się na środku ulicy... Co się stanie Poli? Czy wiecznie zajęty sobą Kamil zdąży ją uratować? Dramatyczne sceny ojca z córką zobaczymy już w 1536 odcinku "M jak miłość"! Jak będzie wyglądało życie Kamila z Polą - zobacz koniecznie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

 W 1536 odcinku "M jak miłość" 5-letnia córeczka Kamila wejdzie prosto pod samochód! Tak się skończy wspólny spacer ojca z córką... To, że Kamil nie umie zajmować się dzieckiem widać będzie już od pierwszego ich spotkania, ale takie niedbalstwo może się skończyć tragicznie!

Kamil nie będzie sobie radził w nowej sytuacji w 1535 odcinku "M jak miłość" i z powodu paraliżującego go lęku przed odpowiedzialnością zacznie popijać. Alkohol zawsze dodawał mu animuszu, ale w sytuacjach, kiedy chodzi o bezpieczeństwo dziecka, jest wyjątkowo szkodliwym środkiem "na odwagę". I w kolejnym, 1536 odcinku "M jak miłość" tata i córka tego doświadczą. Co stanie się Poli?

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

Kamil będzie myślał, że 5-latka weszła pod samochód specjalnie, aby skruszyć jego serce. Manipulant będzie podejrzewał, że Pola naraziła swoje życie w 1536 odcinku "M jak miłość", aby zwrócić na siebie uwagę!  

- Nie próbuj tych sztuczek na mnie, bo ja mam serce z kamienia! - powie Kamil Poli, kiedy już będzie bezpieczna. Ojciec uratuje córkę dosłownie w ostatniej chwili - wbiegnie na ulicę i złapie ją na ręce tuż sprzed kół auta!

- Nie chcę rozwalać ci życia - odpowie cichutko dziewczynka. 

Czy sytuacja zagrożenia życia dziecka Kamil przeżyje coś ważnego, co nim potrząśnie i zmieni jego podejście? Na razie nic tego nie zapowiada, ale jak mówi odtwórca roli Gryca, Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość", będzie się starał. - Może jeszcze się nie czuje ojcem, ale czuje się odpowiedzialny za małą dziewczynkę i coś tam zaczyna w nim kiełkować. Musi po prostu dojrzeć i stanąć na wysokości zadania. 

- Zostań ze mną, proszę tato - powie Pola na dobranoc Kamilowi w 1536 odcinku "M jak miłość". Czy ten dzień zmieni wszystko w życiu cynicznego dotąd prawnika?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1535: Oto dziecko Kamila. Kim jest Pola i jej matka, była kochanka Gryca?

Najnowsze