M jak miłość, odcinek 1535: Kamil nie poradzi sobie sam z córką Polą! Popełni głupi błąd przy dziecku

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Kamil nie poradzi sobie sam z córką Polą! Popełni głupi błąd przy dziecku

M jak miłość, odcinek 1535: Kamil nie poradzi sobie sam z córką Polą! Popełni głupi błąd przy dziecku

2020-10-20 21:01

W 1535 odcinku "M jak miłość" dziecko Kamila (Marcin Bosak), 5-letnia Pola (Hania Nowosielska) wkroczy nagle do jego życia. Była kochanka Kamila, mama Poli przyśle do niego córkę z nianią, żeby Gryc teraz zajął się dziewczynką i został ojcem. Zdesperowany mężczyzna ratunku poszuka u Magdy (Anna Mucha), świadomy tego, że sam nie poradzi sobie z 5-latką. Nie tylko Magda, ale także Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) w 1535 odcinku "M jak miłość" zajmą się Polą jak własnym dzieckiem. Niestety głupi błąd Kamila sprawi, że Magda upewni się, że jej były nie nadaje się na ojca. Zachowa się zupełnie bezmyślnie przy dziecku. Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku "M jak miłość" do życia Kamila wkroczy jego córka, 5-letnia Pola. Dziecko Gryca zjawi się w Polsce po tym jak matka Poli, była kochanka prawnika, przyjaciółka jego eks żony przyśle ją, bo pochłonięta nowym związkiem nie będzie miała czasu dla dziewczynki. Przyjazd Poli doprowadzi Kamila do ataku paniki. Zostanie bowiem ojcem z z kilkuletnim opóźnieniem, zajmie się bowiem Polą pierwszy raz od jej narodzin.

Sytuacja zacznie przerastać prawnika, który zawsze był samotnym egoistą, skupionym tylko na sobie! Do tego stopnia, że w 1535 odcinku "M jak miłość" o poranku odwiedzi Magdę błagając o ratunek. Nie będzie miał pojęcia co robić z dzieckiem, jak załatwić przedszkole, opiekunkę i gdzie z nią mieszkać, bo właściciel domu, w którym mieszka wyrzuci go na bruk.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Magda w ciąży z Andrzejem? Urodzi mu dziecko mimo ogromnego zagrożenia

Na szczęście w 1535 odcinku "M jak miłość" Magda zgodzi się pomóc Kamilowi. Ruszy do akcji i w pół dnia załatwi wszystko, czego Gryc nie „ogarnął” przez bite dwa tygodnie oczekiwania na przyjazd córki. Najpierw skontaktuje się z Kingą (Katarzyna Cichopek) i zorganizuje przeprowadzkę Gryca do domu, który zostawiła na Wietrznej Asia (Barbara Kurdej-Szatan).

Później za to w 1535 odcinku "M jak miłość" nakłoni Andrzeja, aby to on pojechał z kolegą na lotnisko w roli „wparcia”. Choć jej mąż nie będzie tym pomysłem zachwycony.  To właśnie Budzyński przez cały dzień będzie się zajmował Polą, a córką Kamila uzna go nawet za swojego tatę! Dopiero wieczorem Magda i Andrzej zawiozą 5-latkę na Wietrzną do Gryca.

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

I właśnie wtedy w 1535 odcinku "M jak miłość" Magda przeprowadzi u Kamila kontrolę! Z przerażeniem odkryje, że jej były kochanek nie nadaje się na ojca. Nie umie zrobić nawet zakupów dla córki. To co kupi Poli do jedzenia będzie się nadawało na śmietnik. - Co ty kupiłeś?! Mrożone frytki, pizza, chipsy! Czy ty jesteś człowieku poważny? - O kurde, powinienem to włożyć do zamrażalnika! - Nie o to mi chodzi! Co to jest? - Kupiłem wszystko, co ludzie, to znaczy dzieci lubią najbardziej! - Chipsami będziesz ją karmił?! Nie wiem, ma się śmiać czy płakać! Zaraz wracam...

Kolejny raz Magda w 1535 odcinku "M jak miłość" uratuje autorytet Kamila jako ojca. Popędzi na zakupy, żeby Pola miała co jeść - zdrowego, pożywnego. Bezmyślność Kamila doprowadzi do tego, że Magda naprawdę będzie się martwić o bezpieczeństwo jego córki. - Na szczęście sklep za rogiem jest bardzo dobrze zaopatrzony, więc jesteście uratowani... - przekaże Grycowi, żeby trochę nim potrząsnąć.

Ale świeżo upieczony ojciec Poli w 1535 odcinku "M jak miłość" znów popełni głupi błąd.- Jestem w takim stanie, że i tak nie będę wiedział co zrobić z tym wszystkim...- Jak nie będziesz wiedział? Co ty Kamil w Londynie zapomniałeś jak się gotuje, czy po prostu liczysz na moją pomoc? - Zawsze liczę na twoją pomoc! - stwierdzi Kamil. - To ja przyjadę jutro i ci rozgotuję ziemniaki! - uśmiechnie się Magda. To ich rozmowy włączy się Budzyński, który w 1535 odcinku "M jak miłość" przywoła Gryca do porządku. - A co nie masz tutaj internetu?

Sprawdź też:M jak miłość, odcinek 1535: Oto dziecko Kamila. Kim jest Pola i jej matka, była kochanka Gryca? WIDEO

Wreszcie w 1535 odcinku "M jak miłość" Kamil podziękuje Budzyńskim za pomoc przy dziecku. A kiedy zostanie z córką sam na sam będzie naprawdę przerażony. Zwłaszcza, że Pola obudzi się z płaczem. - Nie możesz spać? Tęsknisz za mamą? - zapyta córkę, patrząc w jej mokre od łez oczy. - Nigdy nie zasypiam sama. Boję się… - Wiesz, że ja też...- Dorośli też się boją? - Czasami tak samo jak dzieci…A czasami nawet bardziej. Ale nie mów nikomu o tym. To będzie nasza tajemnica... To co śpimy? - wyzna z troską. Położy się też na podłodze przy łóżku Poli, by czuwać przy niej przez całą noc.

M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1535. Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1535. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze