M jak miłość, odcinek 1535: Magda w ciąży z Andrzejem? Urodzi mu dziecko mimo ogromnego zagrożenia

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1535: Magda w ciąży z Andrzejem? Urodzi mu dziecko mimo ogromnego zagrożenia

M jak miłość, odcinek 1535: Magda w ciąży z Andrzejem? Urodzi mu dziecko mimo ogromnego zagrożenia

2020-10-17 18:47

W 1535 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) rozczuli się nad widokiem Andrzeja (Krystian Wieczorek) z 5-letnią Polą (Hania Nowosielska). Dziecko Kamila (Marcin Bosak) zostanie pod opieką Andrzeja w ich domu, a on zajmie się nią najlepiej jak umie. Będzie widać, że dziewczynka go uwielbia. Widząc szczęśliwego męża, Magda zechce urodzić mu dziecko. W 1535 odcinku "M jak miłość" zignoruje wytyczne lekarzy i swój stan zdrowia. Czy Magda da potomka Andrzejowi, sama tracąc przy tym życie?

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku "M jak miłość" Magda, po powrocie ze zdanego egzaminu, zastanie w domu małego gościa. Pola będzie przebywać pod opieką Andrzeja, który z radością wymyśli dla niej zabawy i zajmie się nią najlepiej jak umie. Budzyńska nie wyjdzie z szoku jak szczęśliwy jest jej mąż przy małym dziecku. Sama również nie odeprze uroku Poli. W 1535 odcinku "M jak miłość" będą ją dręczyły myśli, że pomimo wszystko, chce dać dzieci Andrzejowi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek po zdradzie zacznie pić. Kinga już do niego nie wróci

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

W 1535 odcinku "M jak miłość" kiedy małżeństwo zostanie same, Magdę dopadną dręczące myśli. 

- Co jest? - Andrzej zauważy, że coś jest nie w porządku.

- Nic. Jak zobaczyłam ciebie z małą, to... Strasznie bym chciała mieć z tobą dziecko... - Magda nie powstrzyma wzruszenia.

W 1535 odcinku "M jak miłość" Magda nie wytrzyma i wyjdzie z pomieszczenia. Zrozumie, że jej życzenie być może nigdy się nie spełni. Czy zaryzykuje?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła! Oskarży ich o romans przy synu - WIDEO

W 1535 odcinku "M jak miłość" Magda zacznie zastanawiać się, czy urodzenie dziecka jest jeszcze możliwe. W końcu od dawna choruje na serce, co może ją wykluczać z roli matki. Do tego już raz poroniła, kiedy lata temu była szaleńczo zakochana w Kamilu. Spodziewała się jego dziecka, ale niestety spotkała ją tragedia utraty ciąży. Czy w 1535 odcinku "M jak miłość" pomimo wszystko, zdecyduje się zajść w ciążę i zaryzykuje życie dla życia dziecka? Dowiemy się już wkrótce. 

Najnowsze