M jak miłość, odcinek 1533: Ania zazdrosna o Basię! Metamorfoza córki Pawła wpędzi ją w niezłe kompleksy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1533: Ania zazdrosna o Basię! Metamorfoza córki Pawła wpędzi ją w niezłe kompleksy

M jak miłość, odcinek 1533: Ania zazdrosna o Basię! Metamorfoza córki Pawła wpędzi ją w niezłe kompleksy

W 1533 odcinku "M jak miłość" to Ania (Gabriela Świerczyńska) będzie zazdrosna o Basię (Gabriela Raczyńska)! Zupełnie odmieniona córka Pawła (Rafał Mroczek) nieźle zagra na nosie swojej kuzynce i wpędzi ją w kompleksy! Czyżby los miał się odwrócić i wizerunkowa pomoc Kingi (Katarzyna Cichopek) dla córki szwagra miała okazać się bezcenna? W 1533 odcinku "M jak miłość" zobaczymy prawdziwy triumf Basi - oszukiwana, zdradzana i ośmieszana przez śliczną Anię - nareszcie będzie górą!

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" Ania przyzna się do zazdrości o dawną przyjaciółkę i kuzynkę Damianowi (Oliwer Proctor). Rozmowa nastoletnich kochanków nie będzie przyjemna - najpierw on będzie się wściekał na swoją dziewczynę o karierę modelki, ale w odpowiedzi ona wyzna mu prawdę o swojej zazdrości. 

- To ja jestem mega zazdrosna, jak czasem widzę, jak patrzysz na Basię! - wyrzuci z siebie Ania. 

- Co? Ja? Nie, nie, przestań gadać głupoty! - wyprze się Damian. 

Ale Ania nie da się tak łatwo zbyć w 1533 odcinku "M jak miłość". Śliczna i mądra dziewczyna będzie już pewna, że ma w Basi potężną konkurentkę! Zrozumie, że czasy, kiedy jej przyjaciółka była "brzydkim kaczątkiem" odeszły do lamusa i już nigdy nie wrócą!  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1537: Rozwód Natalki i Franka w cieniu wielkiej tragedii. Justyna zabierze jej wszystko! Nigdy więcej nie zobaczy córki Hani?

M jak miłość. Metamorfoza Izy. Po latach zmieni wreszcie fryzurę - WIDEO

- Tak, ty! Wcale ci się nie dziwię... Basia jest wyjątkowa, bardzo inteligentna, jedyna w swoim rodzaju... Nie mów jej tego, ale mam przez nią cholerne kompleksy!

- No to jest nas dwoje - odpowie w końcu szczerze Damian. 

W tym momencie 1533 odcinka "M jak miłość" Damian i Ania jeszcze będą myśleli, że to intelekt Basi jest dla nich największym zagrożeniem. Ciekawe jaką zrobią minę dawni spiskowcy, kiedy zobaczą Basię po metamorfozie... Jak bardzo będzie im głupio przekonamy się śledząc wątek od 1533 odcinka "M jak miłość"! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze