M jak miłość, odcinek 1533: Metamorfoza Basi. Tak Kinga odmieni córkę Pawła - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1533: Metamorfoza Basi. Tak Kinga odmieni córkę Pawła - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1533: Metamorfoza Basi. Tak Kinga odmieni córkę Pawła - ZDJĘCIA

2020-10-13 21:19

Basia (Gabriela Raczyńska) z "M jak miłość" w 1533 odcinku zmieni się nie do poznania. Pełna kompleksów córka Pawła (Rafał Mroczek) nie będzie mogła znieść, że jej kuzynka Ania (Gabriela Świerczyńska) jest od niej ładniejsza, przyciąga męskie spojrzenia i do tego ma szansę na karierę modelki. 15-latka załamie się, bo poczuje się brzydsza i gorsza. Z pomocą Basi w 1533 odcinku "M jak miłość" pośpieszy Kinga (Katarzyna Cichopek), która przeprowadzi szybką metamorfozę Basi. Dzięki niej córka Pawła pokaże się w zupełnie innym wydaniu - jako śliczna, atrakcyjna młoda kobieta. Zobaczcie jak w "M jak miłość" zmieni się Basia!

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" Basia znów będzie zazdrosna o Anię! Kuzynki i przyjaciółki poróżni propozycja jaką dostanie córka Marty Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska). Bo piękną nastolatkę wypatrzy w parku starszy mężczyzna. Zrobi jej zdjęcia z ukrycia, a potem będzie śledził Anię i Basię, które razem z chłopakami pójdą do "Baru u Otara". Okaże się, że to łowca talentów z agencji modelek, Oskar Janiszewskiego (Kamil Przystał), który zaproponuje Ani udział w sesji zdjęciowej.

W momencie kiedy w 1533 odcinku "M jak miłość" urodą Ani zaczną się zachwycać jej chłopak Damian (Oliver Proctor) i przyjaciel Basi, Jasiek (Stanisław Dusza), córka Pawła poczuje się tą gorszą i brzydszą kuzynką! Ucieknie z baru i załamie się do tego stopnia, że nawet Zduński nie zdoła jej pocieszyć. Na szczęście znajdzie ojca w domu Kingi, która idealnie wczuje się w sytuację pełnej kompleksów Basi.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1533: Paweł zajmie miejsce Piotrka w łóżku Kingi! Będzie drugim mężem Zduńskiej - ZDJĘCIEM

M jak miłość, odcinek 1533 ZWIASTUN. Franka powie Marysi, że Paweł kocha Kingę. Mateusz i Lilka rozstaną się - ZWIASTUN

Cierpienie Basi w 1533 odcinku "M jak miłość" stanie się impulsem dla Kingi do działania. I do tego, by odwdzięczyć się szwagrowi za to, że tyle razy jej pomógł z dziećmi. Kinga wyzna córce Pawła, że kiedyś też miała sporo kompleksów, bo była niska i gruba. - Ja chyba wiem o co ci chodzi, przerabiałam to na własnej skórze... U mnie dziewczyny w liceum wyglądały jak miss świata. Zwłaszcza jedna... Anka. Boże, co to była za zołza. I zdziwisz się, nawet ją lubiłam. Do dziś lubię...

- W sumie też lubię Anię, tylko że kiedy na przykład idziemy ulicą, to wszyscy gapią się na nią i tylko na nią! To jak ja mam się czuć? - zapyta ze łzami w oczach Basia. W 1533 odcinku "M jak miłość" Zduńska zapewni nastolatkę, że nie ma powodów, żeby czuć się gorzej. - Jesteś mądra, utalentowana i śliczna. Naprawdę! Jesteś śliczna! Tylko po co się chowasz pod tymi bluzami! Nie, dosyć tego! Koniec noszenia tych cholernych, luźnych ubrań! Idziemy coś z tym zrobić! Słyszysz? To twoje ubrania wychodzą z mody!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

I zaraz potem Kinga w 1533 odcinku "M jak miłość" Kinga weźmie się za metamorfozę Basi. Namówi ją, żeby włożyła sukienkę, buty na obcasie i nawet zrobi jej nowe uczesanie. - Paweł, wiesz to tak na szybko, w pięć minut! Basiu, chodź kochanie! Nie wstydź się, chodź... - zachęci córkę szwagra. Na widok odmienionej Basi w 1533 odcinku "M jak miłość" Paweł aż zaniemówi. Tak samo jak Jasiek, który nie będzie mógł oderwać oczu od Basi w takim wydaniu.

Wzruszony Paweł w 1533 odcinku "M jak miłość" podziękuje bratowej za troskę jaką otoczyła jego córkę. - Naprawdę nie wiem jak ci dziękować...- Daj spokój. Dla mnie to czysta przyjemność. Chociaż na chwilę mogłam zapomnieć o własnych problemach - zapewni go Zduńska. 

M jak miłość odc. 1533. Basia (Gabriela Raczyńska), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1533. Basia (Gabriela Raczyńska), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1533. Ania (Gabriela Świerczyńska), Basia (Gabriela Raczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Ania (Gabriela Świerczyńska), Basia (Gabriela Raczyńska)
M jak miłość odc. 1533. Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)
M jak miłość odc. 1533. Basia (Gabriela Raczyńska), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1533. Basia (Gabriela Raczyńska), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze