M jak miłość, odcinek 1532: Kamil będzie podrywać Marzenkę! Wściekły Andrzejek mu nie daruje

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1532: Kamil będzie podrywać Marzenkę! Wściekły Andrzejek mu nie daruje

M jak miłość, odcinek 1532: Kamil będzie podrywać Marzenkę! Wściekły Andrzejek mu nie daruje

2020-10-12 21:08

W 1532 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) rozwścieczy Andrzejka (Tomasz Oświeciński), bo nagle spodoba mu się Marzenka (Olga Szomańska). Niespodziewana wizyta Kamila w siedlisku w Grabinie i flirt z żoną Andrzejka będzie częścią planu Gryca... Oczywiście zjawi się tam, bo dowie się, że Magda (Anna Mucha) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) wyjechali na romantyczną wycieczkę. A Kamil nie byłoby sobą, gdyby nie próbował swoich sztuczek. Jednak w 1532 odcinku "M jak miłość" trafi na trudnego przeciwnika, bo Andrzejek tak łatwo mu nie daruje!

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" Kamil przyjedzie do siedliska w Grabinie, żeby popsuć wycieczkę Magdy i Budzyńskiego. Jak wspólnik Andrzeja bez trudu dowie się gdzie prawnik zabrał żonę na wyjątkową randkę. I akurat wtedy postanowi podrzucić mu ważne dokumenty do podpisu. Tym samym stanie się jasne, że obietnica o zawieszeniu broni przez Kamila nijak się ma do tego, co będzie wyrabiał! Ale Budzyński w 1532 odcinku "M jak miłość" nie da się sprowokować. Pozwoli nawet rywalowi zostać z nim i Magdą na wsi. Choć Kamil zniszczy randkę Budzyńskich, to dostanie też za swoje od Andrzejka!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1532: Dziecko Kamila dobije Magdę! Przekona się jaki jest bezwzględny - ZWIASTUN

Powód? Gryc w 1532 odcinku "M jak miłość" będzie flirtował przy Lisieckim z jego Marzenką. A zacznie się od chwalenia kulinarnych talentów gospodyni siedliska, która przyrządzi kolację dla gości. - Co to jest, coś tam jeszcze? - rzuci flirciarsko Kamil, aby namówić Marzenkę do zdradzenia swojego przepisu. - To jest akurat moja słodka tajemnica...- Ale tajemnice najlepiej smakują... - zamruczy prawnik. Andrzejek nie uwierzy własnym uszom. Zmrozi Kamila spojrzeniem, a po chwili w 1532 odcinku "M jak miłość" sięgnie po leżący na stole nóż. - Sos jogurtowy, jajko na twardo i pomidor! - odpowie na zaczepkę Andrzejek.

M jak miłość, odcinek 1532: Budzyński załatwi Kamila, a Bartek zwiąże się z Natalką - ZWIASTUN

Momentalnie w 1532 odcinku "M jak miłość" Kamil złagodnieje jak baranek. - Ok, plan był inny, bo chciałem wkurzyć Andrzeja, ale nie tego... - zacznie się tłumaczyć, a Marzenka spróbuje uspokoić zazdrosnego męża. - Skarbie, wyluzuj, myśmy tylko żartowali...- Jestem wyluzowany! - odpowie stanowczo Lisiecki.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1532: Natalka odkryje, że to z Justyną zdradza ją Franek - ZWIASTUN

Oczywiście Kamil w 1532 odcinku "M jak miłość" spróbuje swoich sztuczek, żeby zbliżyć się do Magdy, lecz tym razem Andrzej go załatwi. A planowana przez intryganta przejażdżka łódką po rzece w Grabinie z żoną Budzyńskiego skończy się dla niego wyjątkowo pechowo!

M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Marzenka (Olga Szomańska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odc. 1532. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1532. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze