M jak miłość, odcinek 1532: Kamil zniszczy romantyczną wycieczkę Magdy i Budzyńskiego! Powie o dziecku - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Kamil zniszczy romantyczną wycieczkę Magdy i Budzyńskiego! Powie o dziecku - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1532: Kamil zniszczy romantyczną wycieczkę Magdy i Budzyńskiego! Powie o dziecku - WIDEO

2020-10-07 9:11

W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wyjadą razem na romantyczną wycieczkę do Grabiny, ale Kamil (Marcin Bosak) wszystko zniszczy, bo znów wkroczy między Budzyńskich. Jak do tego dojdzie? Impulsem do wyjazdu na wieś będzie zły stan zdrowia Magdy i strach Andrzeja, że przeszczepione serce jego żony znów zacznie się buntować. Żeby trochę odetchnąć zakochani postanowią spędzić trochę czasu w magicznym siedlisku. Niestety w 1532 odcinku "M jak miłość" będzie tam także Kamil, który ujawni, że został ojcem! Zobaczcie WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Przeszłość Kamila w "M jak miłość" da o sobie znać w najmniej spodziewany momencie! Nie tylko Magda, ale także Budzyński przekona się, że tak naprawdę niewiele wie o Kamilu, o jego dawnym życiu zanim znów się pojawił na horyzoncie. Nie dość, że w 1532 odcinku "M jak miłość" powróci sprawa choroby Magdy, która kilka lat temu przeszła przeszczep serca, a teraz odbierze niepokojące wyniki badań, że wcale nie jest zdrowa. Niestety Andrzej dowie się o nich jako ostatni. I to od Anki (Weronika Rosati), która tylko czeka na chwilę aż Budzyński będzie wolny, żeby go mieć tylko dla siebie!

Mąż Magdy w 1532 odcinku "M jak miłość" poczuje jakby ukochana go okłamywała. A przecież obiecali sobie, że nie będą przed sobą mieli żadnych tajemnic. Wściekły urządzi żonie awanturę. - Dlaczego mi nie powiedziałaś, że masz ostatnio gorsze wyniki? Zaskoczona tymi słowami Magda nie będzie w stanie dłużej milczeć. - Wszystko jest w porządku! To były tylko przejściowe kłopoty... Chciałam ci powiedzieć, ale najpierw musiałam się upewnić, powtórzyć badania…- Jak mogłaś to przede mną ukrywać?

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Kamil z dzieckiem zamieszka w domu Joasi. Już nigdy nie wróci z Francji?

Kolejne słowa Magdy w 1532 odcinku "M jak miłość" sprawią jednak, że z Budzyńskiego opadnie cała złość. - Nie chciałam cię obciążać, a ja zrozum, trochę inaczej do tego podchodzę. Żyję z tym od lat. Każdego dnia liczę się z tym, że… Staram się cieszyć każdą chwilą. I mam nadzieję, że przeżyję ich jeszcze bardzo wiele z tobą.

M jak miłość, odcinek 1532 WIDEO. Kamil ma dziecko, które porzucił! Jeden telefon zmieni życie Magdy

Jeszcze tego samego dnia w 1532 odcinku "M jak miłość" Andrzej zabierze Magdę na romantyczną wycieczkę, żeby zgodnie z jej życzeniem wykorzystać każdą chwilę daną im od losu. Tak, aby później niczego nie żałować. Budzyńscy obiorą kierunek na Grabinę. W siedlisku będzie czekał na nich Kamil, który po ostatniej imprezie spuści nieco z tonu. Co ciekawe, będą się nawet dobrze razem bawić.

Aż Magda w 1532 odcinku "M jak miłość" podsłucha przypadkiem, jak Gryc kłóci się przez telefon z jedną ze swoich „eks” i będzie w szoku. Bo odkryje, że Kamil został ojcem i przed wszystkimi to ukrywa. - Nie rozumiem… Mówiłeś, że nie masz dzieci! - Z byłą żoną – nie. Z jej przyjaciółką owszem… Mam pięcioletnią córkę. Dlatego żona wystąpiła o rozwód...

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1532: Przeszłość Natalki zniszczy jej życie. Nie posłucha ostrzeżeń Bartka! Będzie musiała się z tym zmierzyć - WIDEO

Po chwili Kamil w 1532 odcinku "M jak miłość" powie Magdzie o Poli (Hania Nowosielska), którą widział zaledwie kilka razy w życiu.

- Ale teraz to i tak bez znaczenia, bo matka mojej córki właśnie znalazła sobie jakiegoś gościa, któremu najwidoczniej dzieciak przeszkadza… I chce, żebym to ja zajął się Polą! Ot tak, po prostu! Chce się jej pozbyć! Przecież dla tej małej to będzie koniec świata... Dla mnie zresztą też!

To wyznanie Gryca w 1532 odcinku "M jak miłość" rozczuli Magdę i zniszczy jej randkę z Andrzejem. Na wieść o dziecku Kamila już nie będzie chciała świętować z mężem.

M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1532. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1532. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️ #mjakmiłość Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze