M jak miłość, odcinek 1498: Brutalna akcja Marcina z Jakubem. Oszuka Izę, że miał wypadek w biurze - WIDEO

2020-02-20 13:12 Ag
M jak miłość, odcinek 1498: Brutalna akcja Marcina z Jakubem. Oszuka Izę, że miał wypadek w biurze - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1498: Brutalna akcja Marcina z Jakubem. Oszuka Izę, że miał wypadek w biurze - WIDEO

W 1498 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) rozpocznie nowy etap życia - zostanie detektywem w agencji, którą założy Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski). Wbrew Izie (Adriana Kalska), która będzie się bała o ukochanego, Chodakowski weźmie udział w pierwszej akcji. Interwencja Marcina i Jakuba w 1498 odcinku "M jak miłość" skończy się krwawą bójką, podczas której Chodakowski dostanie potężny cios w twarz. Okłamie jednak Izę, że miał wypadek za biurkiem. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin Chodakowski z "M jak miłość" na własne życzenie sprowadzi niebezpieczeństwo na siebie i swoją rodzinę! Jego uzależnienie od adrenaliny i niechęć do pracy w korporacji doprowadzą do tego, że w 1498 odcinku "M jak miłość" razem z Jakubem Karskim otworzą agencję detektywistyczną.

I choć Marcin obieca Izie, że będzie pracował za biurkiem, to Jakub bez trudu namówi go, żeby pomógł mu w pierwszej akcji w terenie.

- Iza nie jest zadowolona z tego faktu. Jest to zagrożenie dla Marcina i całej rodziny. Cóż może zrobić? Nie zabroni swojemu mężczyźnie robić tego, co kocha... - powiedziała Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość. Olek stanie przed sądem! Kamil go pogrąży, a Marcin i Iza potwierdzą zeznania - WIDEO


Pierwsze zlecenie detektywów w 1498 odcinku "M jak miłość" sprowadzi na nich spore kłopoty. Zajmą się sprawą biznesmena, który nie płaci alimentów i ukrywa swoje dochody przed  żoną. Gdy Marcin i Jakub go odnajdą, przedsiębiorca naśle na nich ochroniarzy.

W 1498 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrej bójki Chodakowskiego i Karskiego z ludźmi biznesmena. Marcin dostanie cios w twarz, którego nie zdoła ukryć przed Izą. Oszuka jednak narzeczoną, że miał niegroźny wypadek w pracy.

 - Papierkowa robota tak? Czyli co, z nudów usnąłeś i uderzyłeś się o kant biurka? - Iza nie uwierzy w wyjaśnienia narzeczonego. 

Dla byłego policjanta Jakuba i Marcina, który uwielbia walkę i ma niesamowity dar do pakowania się w tarapaty, nowa praca w 1498 odcinku "M jak miłość" będzie sporym wyzwaniem. Ale obaj poczują, że to właśnie chcą robić. Będą jak stróże prawa, ale bez mundurów i policyjnych odznak.

Nie przegap: M jak miłość. Kolejna kobieta wkroczy między Izę i Marcina! Zrobi się niebezpiecznie - WIDEO

- Jest powrót do tego, w czym Marcin i Jakub czują się jak ryba w wodzie, czyli duża dawka adrenaliny. Zjedli ze sobą beczkę soli i wiedzą, że mogą na siebie liczyć. Jakub i Marcin nie tylko będą używali technologii, ale czasem będą też potrzebne pięści i twarda szczęka - wyjaśnił Jakub Kwiatkowski w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1498. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość, odc. 1501. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Ola Łęcka (Katarzyna Mosek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1501. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Ola Łęcka (Katarzyna Mosek)
M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)
Autor: mjakmilosc.tvp.pl M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)
Najnowsze