M jak miłość. Kolejna kobieta wkroczy między Izę i Marcina! Zrobi się niebezpiecznie - WIDEO

2020-02-20 7:59 sz
M jak miłość. Kolejna kobieta wkroczy między Izę i Marcina! Będzie musiała go pilnować - WIDEO
Autor: TVP VOD M jak miłość. Kolejna kobieta wkroczy między Izę i Marcina! Będzie musiała go pilnować - WIDEO

W 1501 odcinku "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka, a Iza (Adriana Kalska) zrobi się o nią zazdrosna! Marcin (Mikołaj Roznerski) zostanie zatrudniony u Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) w agencji detektywistycznej, gdzie podczas jednej z akcji pozna charakterną Olę (Katarzyna Mosek). W "M jak miłość" dziewczyna szybko zostanie jego sekretarką... Co zrobi Iza? Kim dokładnie będzie Ola i jak wpłynie na związek Izy i Marcina? Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość"!

"M jak miłość" nowe odcinki - poniedziałki i wtorki, o godz. 20.55 w TVP2

Nowe odcinki "M jak miłość" będą obfitować w emocje, a w szczególności wątek Marcina i Jakuba. Czy narzeczony Izy zauroczy się nową sekretarką?

Wkrótce w "M jak miłość" Chodakowski podejmie ostateczną decyzję. Zatrudni się w agencji detektywistycznej Karskiego. Iza nie będzie tym faktem zachwycona, ale zgodzi się pod jednym warunkiem: Marcin ma pracować za biurkiem, a nie w terenie. Oczywiście narwany chłopak nie wytrzyma i okłamując ukochaną zacznie biegać po mieście z Jakubem i będą łapać przestępców.

Czytaj >>> M jak miłość, odcinek 1501: Marcin oszuka Izę! Jakub Karski wmiesza go w handel żywym towarem - WIDEO

Podczas pierwszej akcji Marcin i Jakub w "M jak miłość" zostaną zamieszani w handel ludźmi. Wpadną na ślad porwanej przez bandytów Oli, w którą wcieli się Katarzyna Mosek. Akcja ratunkowa przebiegnie bez szwanku i dziewczyna zostanie uratowana.

Chodakowski razem z kolegą złożą nowej koleżance propozycję nie do odrzucenia. Zaproponują jej pracę na stanowisku sekretarki, bo akurat będą mieć wolny wakat. 
- Taka osoba jak Ola Łęcka na pewno bardzo przyda się chłopakom. To po prostu równa dziewczyna i myślę, że nie będą żałować swojej decyzji - powiedziała nowa aktorka w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Wiemy też, że Iza, gdy jednego dnia odwiedzi Marcina w biurze, nie będzie zadowolona widząc za biurkiem młodą i atrakcyjną dziewczynę. Nie rozpozna twarzy i już na wstępie ostro spyta:
- A pani przepraszam kim jest?
- Sekretarką, dzisiaj zostałam zatrudniona.

W "Kulisach serialu M Jak miłość" Adriana Kalska przyznała, że Iza zrobi się bardzo zazdrosna o znajomą narzeczonego.
- Zapala się lampeczka. Trzeba gdzieś też trzymać rękę na pulsie i mieć pieczę nad tym, co się dzieje - wyznała gwiazda. Czy Marcin w "M jak miłość" faktycznie mógłby zauroczyć się w Oli? Jest to mało możliwe, ponieważ kocha Izę na zabój! 

Najnowsze