M jak miłość, odcinek 1501: Marcin oszuka Izę! Jakub Karski wmiesza go w handel żywym towarem - WIDEO

2020-02-18 21:34 sz
M jak miłość, odcinek 1501: Marcin oszuka Izę! Jakub Karski wmiesza go w handel żywym towarem - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1501: Marcin oszuka Izę! Jakub Karski wmiesza go w handel żywym towarem - WIDEO

W 1501 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) przez Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) znajdzie się w samym centrum akcji dotyczącej handlu ludźmi. Wkrótce Chodakowski w "M jak miłość" dołączy do nowej agencji detektywistycznej Karskiego i okłamie Izę (Adriana Kalska), że nie będzie pracował w terenie. Narażając swoje życie uratuje porwaną dziewczynę... Poznajcie szczegóły 1501 odcinka "M jak miłość" i zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1501 - wtorek, 10.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin z serialu "M jak miłość" nie jest w stanie prowadzić spokojnego życia. Po wszystkich przejściach z Izą i Arturem (Tomasz Ciachorowski) powinien chcieć biurowej, spokojnej posady i weekendów z rodziną. Tymczasem po rzuceniu pracy u Krajewskiego (Grzegorz Wons) Marcin w nowych odcinkach "M jak miłość" zdecyduje, że chce pracować z Jakubem w jego agencji detektywistycznej.

Chodakowski przed przyjęciem oferty przyjaciela obieca Izie, że nie będzie pakował się w kłopoty. Okłamie narzeczoną i w 1501 odcinku wyruszy z Jakubem na akcję w terenie. Kolega wmiesza go w akcję związaną z handlem żywym towarem!

Zacznie się niewinnie. Według doniesień "Świata Seriali" w 1501 odcinku "M jak miłość" Jakub i Marcin będą śledzić klienta podejrzewanego przez partnerkę o romans. Zamiast kochanki odkryją coś znacznie gorszego!

Niewierny mąż okaże się współpracować z bandytą, który handluje ludźmi. Detektywi na własne oczy zobaczą, jak przestępcy porywają przerażoną dziewczynę. W "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka. Katarzyna Mosek wcieli się w uprowadzoną Olę Łęcką.

CZYTAJ TEŻ >>> M jak miłość, odcinek 1495: Jakub Karski przez psychola Artura stracił ukochaną

Marcin i Jakub oczywiście natychmiast ruszą jej na pomoc. Ryzykując swoje życie wezwą policję. Chodakowski w 1501 odcinku nieźle oberwie podczas utarczki z draniami. Po pomyślnie zakończonej akcji zrozumie, że praca za biurkiem nie jest dla niego. Perfidnie oszukując Izę zdecyduje się na stałe pracować z Karskim w terenie. Czy Skalska w "M jak miłość" odkryje kłamstwo? 

Najnowsze