M jak miłość, odcinek 1495: Marcin drastycznie zmieni swoje życie. Rozkręci niebezpieczny biznes z Jakubem Karskim

2020-02-01 5:10 jkk
M jak miłość, odcinek 1495: Marcin drastycznie zmieni swoje życie. Rozkręci niebezpieczny biznes z Jakubem Karskim
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1495: Marcin drastycznie zmieni swoje życie. Rozkręci niebezpieczny biznes z Jakubem Karskim

Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie musiał w 1495 odcinku "M jak miłość" drastycznie zmienić swoje życie! I zrobi to z człowiekiem, który do niedawna najbardziej zagrażał Olkowi (Maurycy Popiel)! Jednak rzucenie pracy u Krajewskiego (Grzegorz Wons) zmusi Marcina do rozkręcenia niebezpiecznego biznesu z... Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatkowski! Czy Marcin dla nowej firmy zaryzykuje w 1495 odcinku "M jak miłość" przyszłość swoich najbliższych?

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jak wiele innych ważnych spraw i ta zdarzy się... przypadkiem. W 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin wpadnie na Jakuba Karskiego na mieście. I tak od słowa do słowa...

W 1495 odcinku "M jak miłość" Karski powie Marcinowi, że odszedł z policji! Prawdopodobnie ta wiadomość bardzo Marcina ucieszy, więc przychylnie spojrzy na propozycję... współpracy. Co takiego będzie robił Karski, że Marcin będzie mógł mu w tym pomóc?

Czytaj też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał się z piękną dziewczyną! To nie Adriana Kalska

Otóż w 1495 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że Jakub Karski założył własną agencję detektywistyczną. I jako, że Marcin ma duże doświadczenie biznesowe niedawny policjant poprosi go o pomoc w rozkręceniu firmy!

Czy Marcin zaryzykuje w 1495 odcinku "M jak miłość" odkrycie tajemnicy zabójstwa i przyszłość brata dla możliwości nowej pracy? Nie będzie miał przecież pewności, że jako detektyw Karski nie zajmie się sprawą Olka... W dodatku przez odkrycie prawdy może ucierpieć jego ukochana Iza (Adriana Kalska)!

Czy Jakub Karski, Kamil i... Marcin ruszą wspólnym frontem w w 1495 odcinku "M jak miłość" odszukać i ukarać zabójcę Artura? Ciotka Skalska byłaby zachwycona, ale rodzina Chodakowskich zdecydowanie mniej.