M jak miłość, odcinek 1495: Marcin drastycznie zmieni swoje życie. Rozkręci niebezpieczny biznes z Jakubem Karskim

2020-02-01 5:10 jkk
M jak miłość, odcinek 1495: Marcin drastycznie zmieni swoje życie. Rozkręci niebezpieczny biznes z Jakubem Karskim
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1495: Marcin drastycznie zmieni swoje życie. Rozkręci niebezpieczny biznes z Jakubem Karskim

Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie musiał w 1495 odcinku "M jak miłość" drastycznie zmienić swoje życie! I zrobi to z człowiekiem, który do niedawna najbardziej zagrażał Olkowi (Maurycy Popiel)! Jednak rzucenie pracy u Krajewskiego (Grzegorz Wons) zmusi Marcina do rozkręcenia niebezpiecznego biznesu z... Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatkowski! Czy Marcin dla nowej firmy zaryzykuje w 1495 odcinku "M jak miłość" przyszłość swoich najbliższych?

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jak wiele innych ważnych spraw i ta zdarzy się... przypadkiem. W 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin wpadnie na Jakuba Karskiego na mieście. I tak od słowa do słowa...

W 1495 odcinku "M jak miłość" Karski powie Marcinowi, że odszedł z policji! Prawdopodobnie ta wiadomość bardzo Marcina ucieszy, więc przychylnie spojrzy na propozycję... współpracy. Co takiego będzie robił Karski, że Marcin będzie mógł mu w tym pomóc?

Czytaj też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał się z piękną dziewczyną! To nie Adriana Kalska

Otóż w 1495 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że Jakub Karski założył własną agencję detektywistyczną. I jako, że Marcin ma duże doświadczenie biznesowe niedawny policjant poprosi go o pomoc w rozkręceniu firmy!

Czy Marcin zaryzykuje w 1495 odcinku "M jak miłość" odkrycie tajemnicy zabójstwa i przyszłość brata dla możliwości nowej pracy? Nie będzie miał przecież pewności, że jako detektyw Karski nie zajmie się sprawą Olka... W dodatku przez odkrycie prawdy może ucierpieć jego ukochana Iza (Adriana Kalska)!

Czy Jakub Karski, Kamil i... Marcin ruszą wspólnym frontem w w 1495 odcinku "M jak miłość" odszukać i ukarać zabójcę Artura? Ciotka Skalska byłaby zachwycona, ale rodzina Chodakowskich zdecydowanie mniej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze