M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał się z piękną dziewczyną! To nie Adriana Kalska

2020-01-30 8:24 jkk
M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał się z piękną dziewczyną! To nie Adriana Kalska
Autor: Instagram M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał się z piękną dziewczyną! To nie Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, czyli Marcin z "M jak miłość" zaczął chwalić się na Instagramie zdjęciami z piękną dziewczyną! Kim jest śliczna, uśmiechnięta blondynka? To na pewno nie Adriana Kalska, Iza z "M jak miłość". Roznerski pokazuje się z dziewczyną w bardzo intymnych pozach - widać, że para jest ze sobą mocno zżyta! Co na to Iza z "M jak miłość"?

M jak miłość. Roznerski ze śliczną blondynką u boku! Co na to Kalska?

Iza z "M jak miłość, czyli Adriana Kalska zdaje się na swoim Instagramie nie zauważać, że jej ukochany w serialu i w życiu pokazuje zdjęcia ze śliczną młodziutką blondynką? Skąd ten spokój u Kalskiej?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1489: Marcin i Iza ogłoszą datę ślubu! Tylko Olek może zniszczyć ich plany

Dziewczyny zapewne dobrze się znają, bo blondynka na kanapie z Roznerskim, czyli Marcinem z "M jak miłość" również ma na nazwisko Roznerska i zna Mikołaja od... urodzenia. To jego siostra, Agata!

Również na swoim Instagramie siostra Mikołaja chwali się zdjęciami z przystojnym bratem. Para opisuje słodkie niedziele, a nawet chwalą się zdjęciami z dzieciństwa.

Fani Marcina z "M jak miłość" komentują zdjęcia ze ślicznej blondynką ładnych kilka lat temu tak:

- Śliczna dziewczynka!

- Takie pamiątki są najlepsze!

- Chyba musiał Cię ktoś porządnie wycałować... Z takiego brzydkiego kaczątka w takiego łabędzia - ten komentarz dotyczy tego, jak zmienił się Mikołaj od czasów szkolnych.

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1493: Kamil kupi dom Marcina i Izy nad jeziorem. Trafi na miejsce zabójstwa Artura

Fani pytają tez, jak teraz wygląda Agata Roznerska - odpowiedź na to pytanie znajdujemy na jej profilu na Instagramie.

Jak wam się podoba siostra Mikołaja Roznerskiego? Czyżby brat właśnie przecierał dla młodszej siostrzyczki drogę do wielkiej kariery? Urodą bratu dziewczyna na pewno nie ustępuje, więc być może niebawem nazwisko Roznerski będzie oznaczało w show biznesie dwa razy więcej!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Tak się bawią Roznerscy #monday Post udostępniony przez Agata Roznerska (@roznel_dzik)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze