M jak miłość, odcinek 1489: Marcin i Iza ogłoszą datę ślubu! Tylko Olek może zniszczyć ich plany

2020-01-28 7:51 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Marcin i Iza ogłoszą datę ślubu! Tylko Olek może zniszczyć ich plany
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1489: Marcin i Iza ogłoszą datę ślubu! Tylko Olek może zniszczyć ich plany

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1489 odcinku "M jak miłość" ogłosi decyzję, na która wszyscy czekamy - poznamy datę jego ślubu z Izą (Adriana Kalska)! Zgromadzona rodzina Chodakowskich wybuchnie wielka radością na wieść o dacie ślubu Izy i Marcina! Ale i tak najwięcej frajdy przyniesie wszystkim specjalna przemowa Szymka (Staś Szczypiński)... W pełnym szczęścia 1489 odcinku "M jak miłość" i ślubie zakochanych tylko Olek może przeszkodzić!

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

- Kochani, chciałem wam powiedzieć, że ślub odbędzie się w ostatnią sobotę października - oznajmi radośnie całej rodzinie Chodakowskich Marcin w 1489 odcinku "M jak miłość". - Teraz już nikt i nic nam nie przeszkodzi. Czy aby na pewno? Obok Marcina będzie stał zamyślony Olek...

Cała rodzina Chodakowskich: mama (Aleksandra Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak), Olek (Maurycy Popiel) i bardzo szczęśliwa z dołączenia do tego grona Aneta (Ilona Janyst), zbierze się w 1489 odcinku "M jak miłość" aby uczcić wyjątkowe wydarzenie. Marcin ponownie oświadczy się Izie, a ona powie "Tak!".

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1491: Ula pozbędzie się Marzenki i Andrzejka z siedliska! To zemsta za Bartka?

Dokładnie jednak oświadczy się Izie... Szymek, od którego radosna jak nigdy Iza usłyszy: - Mamo, kiedy się ożenisz z "naszom" tatom" - zapyta jeszcze nieporadnie synek. - Wyjdziesz za tatę - poprawi go rozbawiony Marcin". - Wyjdę za tateę- spróbuje jeszcze raz Szymek. I w tym momencie Iza wybuchnie taką radością i śmiechem, jakich być może nigdy nie słyszeliśmy w "M jak miłość"! Należy jej się to, prawda?

W 1489 odcinku "M jak miłość" do rodziny Chodakowskich wróci Grzegorz. Będzie miał wyraźny zamiar odzyskania Aleksandry, która świeżo po fatalnym romansie z Krajewskim (Grzegorz Wons) spojrzy na niego łaskawym okiem. Na pewni tez spodoba jej się toast Grzegorza: - Za rodzinę! 

Czyżby ponowne zaręczyny Izy i Marcina miały być otwarciem dla rodzinnego szczęścia Chodakowskich? Nawet Aneta i Olek będą wyraźnie szczęśliwi z rozwoju wydarzeń. Mimo, że oboje tego samego dnia sporo przeżyją., Aneta będzie pilnowała Izy przed składaniem zeznań na policji, a Olek odbędzie traumatyczną rozmowę z Olewiczem, który okaże się nie tylko szantażysta, ale kryminalistą o zmienionym nazwisku...

Czy deklaracja Marcina, że jego ślub z Izą na pewno odbędzie się w ostatnią sobotę października i nikt i nic temu nie przeszkodzi, ma szanse powodzenia? My na pewno będziemy mocno trzymali za to kciuki!

M jak miłość, odc. 1489: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: TVP/VOD
M jak miłość, odcinek 1489: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1489: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1489: Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1489: Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
Autor: MTL Maxfilm
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze