M jak miłość, odcinek 1489: Olewicz to groźny przestępca! Kim naprawdę jest szantażysta Olka

2020-01-23 13:40 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Olewicz to groźny przestępca! Kim naprawdę jest szantażysta Olka
Autor: TVP/VOD

W 1489 odcinku "M jak miłość" na własne uszy usłyszymy. że Olewicz (Tomasz Dedek) wcale nie nazywa się Olewicz! To groźny przestępca, który ukrywa się przed światem! Czy Olek (Maurycy Popiel) mógł trafić na gorszego świadka zabójstwa dręczącego jego rodzinę psychopaty Artura (Tomasz Ciachorowski)? W 1489 odcinku "M jak miłość" Olewicz wyzna Olkowi wszystkie swoje grzechy - kim tak naprawdę jest Olewicz? Groźny przestępca przeraża znacznie bardziej, niż wścibski sąsiad...

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1489 odcinku "M jak miłość" Olek odbędzie z Olewiczem bardzo poważną rozmowę. Zorientuje się, że coś się święci w kwestii ciała zamordowanego Artura, ale nie będzie spodziewał się takiej odpowiedzi niedawnego szantażysty!

Olewicz w 1489 odcinku "M jak miłość" zdobędzie się na niezwykle szczere wyznanie wobec doktora, którego jeszcze niedawno szantażował. Skłoni go do tego ogromne poczucie wdzięczności i wzruszenie na widok poruszającej się samodzielnie żony...

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1489: Ciotka Artura i Kamil znajdą ciało Artura? Ruszą poszukiwania zabójcy!

- Nigdy nie byłem aniołem - zacznie "spowiedź" do Olka w 1489 odcinku "M jak miłość" Olewicz. - Mam sporo na sumieniu. Robiłem różne lewe interesy...

I kiedy Olek będzie słuchał Olewicza uważnie w 1489 odcinku "M jak miłość", wspólnik zbrodni poczuje się na tyle bezpiecznie, aby ciągnąc dalej: - Kiedyś nawet inaczej się nazywałem! Kiedy wyszedłem z więzienia, wszyscy się ode mnie odwrócili!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1491: Mateusz znajdzie gwałciciela Lilki. Okłamie policję, żeby go dopaść

I w tym momencie 1489 odcinka "M jak miłość" Olewicz doda jeszcze jak ważna jest dla niego żona. - Wie, pan, tylko Ela mi została! Wyszła za mnie za mąż, chociaż rodzina się sprzeciwiała. Bez Eli moje życie nie ma sensu... A ja przez swoją głupotę omal jej nie straciłem!

Czy groźny przestępca, jakim w istocie okaże się Olewicz jest zdolny do wyższych uczuć i wdzięczności, która w 1489 odcinku "M jak miłość" wobec Olka zadeklaruje? A może to kolejna gra na uczuciach wrażliwego doktora, aby "znieczulić" go przed ostatecznym uderzeniem?

- Naprawdę pan nie wie, pan8ie doktorze co pan dla mnie zrobił... I proszę mi wierzyć, odwdzięczę się panu - doda jeszcze niedawny szantażysta.

- Mnie niczego nie potrzeba. Może poza świętym spokojem. Ale tego pan nie jest w stanie mi zagwarantować - odpowie mu Olek.

- I tu się pan myli, panie doktorze, i tu się pan myli... - powie Olewicz już do siebie.

Najnowsze