M jak miłość, odcinek 1491: Ula dla Bartka pozbędzie się Marzenki i Andrzejka z siedliska! To zemsta?

2020-01-24 16:28 Ag
M jak miłość, odcinek 1491: Ula dla Bartka pozbędzie się Marzenki i Andrzejka z siedliska! To zemsta?
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1491: Ula dla Bartka pozbędzie się Marzenki i Andrzejka z siedliska! To zemsta?

Kolejna rewolucja w "M jak miłość" w życiu Uli (Iga Krefft)! Po tym jak Bartek od niej odszedł, Ula w 1491 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się na desperacki krok. Pozbędzie się z siedliska w Grabinie ciężarnej Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Czy w ten sposób będzie chciała zemścić się na Bartku? Plan Uli w 1491 odcinku "M jak miłość" będzie zakładał, że brat Bartka i bratowa znikną z pensjonatu, żeby oni wreszcie mogli być razem!

"M jak miłość" odcinek 1491 - wtorek, 4.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Ula i Bartek z "M jak miłość" do siebie wrócą? Terapia małżeńska Lisickich zacznie działać cuda. Wspólne randki, romantyczna atmosfera, emocje jak wtedy kiedy się w sobie zakochiwali sprawią, że uczucia wybuchną z jeszcze większą siłą. Tyle tylko, że w 1491 odcinku "M jak miłość" na drodze do szczęścia Uli i Bartka staną jej szwagier i szwagierka!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1491: Mateusz znajdzie gwałciciela Lilki. Okłamie policję, żeby go dopaść

Co Andrzejek i Marzenka będą mieli wspólnego z kryzysem? Oczywiście nic, ale w 1491 odcinku "M jak miłość" Ula uzna, że nie musi ich sprytnie pozbyć się z siedliska, żeby Bartek do niej wrócił. Będzie na tyle bezwzględna, że wyrzuci z pensjonatu ciężarną przyjaciółkę i brata męża?

Nie do końca, bo pewnego wieczoru poprosi ich, żeby po prostu opuścili siedlisko. W 1491 odcinku "M jak miłość" Ula da Marzence wolny cały dzień i wieczór, a Andrzejka przekona, żeby zaprosił ukochaną na randkę do kina. Po co? Żeby pensjonat był tylko dla niej i Bartka!

Ula w 1491 odcinku "M jak miłość" zaprosi Bartka na obiad, który przeciągnie aż do wieczora. Kiedy wyzna ukochanemu jak bardzo za nim tęskni, a Janek (Tomas Kollarik) to już przeszłość, Bartek w końcu zmięknie. Małżonkowie spędzą razem upojne chwile w łóżka.

I wtedy do siedliska wrócą Marzenka z Andrzejkiem. Przyłapią młodych tuż po miłosnych igraszkach. Ku radości wszystkich rodzina Lisieckich znów będzie w komplecie - w 1491 odcinku "M jak miłość" Bartek na stałe wróci do siedliska do Uli!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek zobaczy Kingę i Pawła razem! To źle się skończy dla Zduńskich

M jak miłość, odc. 1491. Marzenka (Olga Szomańska), Ula (Iga Krefft), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1491. Marzenka (Olga Szomańska), Ula (Iga Krefft), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak milość, odcinek 1491. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleńśki)
Autor: vod.tvp.pl M jak milość, odcinek 1491. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleńśki)
M jak miłość, odc. 1491. Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1491. Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze