M jak miłość, odcinek 1491: Ula dla Bartka pozbędzie się Marzenki i Andrzejka z siedliska! To zemsta?

2020-01-24 16:28 Ag
M jak miłość, odcinek 1491: Ula dla Bartka pozbędzie się Marzenki i Andrzejka z siedliska! To zemsta?
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1491: Ula dla Bartka pozbędzie się Marzenki i Andrzejka z siedliska! To zemsta?

Kolejna rewolucja w "M jak miłość" w życiu Uli (Iga Krefft)! Po tym jak Bartek od niej odszedł, Ula w 1491 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się na desperacki krok. Pozbędzie się z siedliska w Grabinie ciężarnej Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Czy w ten sposób będzie chciała zemścić się na Bartku? Plan Uli w 1491 odcinku "M jak miłość" będzie zakładał, że brat Bartka i bratowa znikną z pensjonatu, żeby oni wreszcie mogli być razem!

"M jak miłość" odcinek 1491 - wtorek, 4.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Ula i Bartek z "M jak miłość" do siebie wrócą? Terapia małżeńska Lisickich zacznie działać cuda. Wspólne randki, romantyczna atmosfera, emocje jak wtedy kiedy się w sobie zakochiwali sprawią, że uczucia wybuchną z jeszcze większą siłą. Tyle tylko, że w 1491 odcinku "M jak miłość" na drodze do szczęścia Uli i Bartka staną jej szwagier i szwagierka!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1491: Mateusz znajdzie gwałciciela Lilki. Okłamie policję, żeby go dopaść

Co Andrzejek i Marzenka będą mieli wspólnego z kryzysem? Oczywiście nic, ale w 1491 odcinku "M jak miłość" Ula uzna, że nie musi ich sprytnie pozbyć się z siedliska, żeby Bartek do niej wrócił. Będzie na tyle bezwzględna, że wyrzuci z pensjonatu ciężarną przyjaciółkę i brata męża?

Nie do końca, bo pewnego wieczoru poprosi ich, żeby po prostu opuścili siedlisko. W 1491 odcinku "M jak miłość" Ula da Marzence wolny cały dzień i wieczór, a Andrzejka przekona, żeby zaprosił ukochaną na randkę do kina. Po co? Żeby pensjonat był tylko dla niej i Bartka!

Ula w 1491 odcinku "M jak miłość" zaprosi Bartka na obiad, który przeciągnie aż do wieczora. Kiedy wyzna ukochanemu jak bardzo za nim tęskni, a Janek (Tomas Kollarik) to już przeszłość, Bartek w końcu zmięknie. Małżonkowie spędzą razem upojne chwile w łóżka.

I wtedy do siedliska wrócą Marzenka z Andrzejkiem. Przyłapią młodych tuż po miłosnych igraszkach. Ku radości wszystkich rodzina Lisieckich znów będzie w komplecie - w 1491 odcinku "M jak miłość" Bartek na stałe wróci do siedliska do Uli!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek zobaczy Kingę i Pawła razem! To źle się skończy dla Zduńskich

M jak miłość, odc. 1491. Marzenka (Olga Szomańska), Ula (Iga Krefft), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1491. Marzenka (Olga Szomańska), Ula (Iga Krefft), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak milość, odcinek 1491. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleńśki)
Autor: vod.tvp.pl M jak milość, odcinek 1491. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleńśki)
M jak miłość, odc. 1491. Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1491. Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Najnowsze