M jak miłość, odcinek 1491: Mateusz znajdzie gwałciciela Lilki. Okłamie policję, żeby go dopaść

2020-01-23 13:14 Ag
M jak miłość, odcinek 1491: Mateusz dopadnie gwałciciela Lilki? Okłamie Sonię, żeby go znaleźć!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1491: Mateusz dopadnie gwałciciela Lilki? Okłamie Sonię, żeby go znaleźć!

Kto zgwałcił Lilkę (Monika Milenicka) w "M jak miłość"? Mateusz (Krystian Domagała) już wie kim jest gwałciciel, choć jeszcze nie zna jego tożsamości. To jeden z klientów pubu w Lipnicy, podejrzany brunet ok. 30 lat, który podczas imprezy chciał poderwać nastolatkę. Dopiero w 1491 odcinku "M jak miłość" Mateusz wpadnie na trop gwałciciela Lilki. Zgłosi się na komisariat i posunie się do kłamstwa, żeby Sonia (Barbara Wypych) rozpoczęła śledztwo! Poda jej nawet rysopis mężczyzny. Czy policja znajdzie gwałciciela Lilki, a może Mostowiak będzie pierwszy?

"M jak miłość" odcinek 1491 - wtorek, 4.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Zgwałcona Lilka z "M jak miłość" jeszcze długo nie dojdzie do siebie po tym co ją spotkało. Nie zapomni o gwałcie, ale nie zdoła przypomnieć sobie twarzy gwałciciela, który wcześniej odurzył ją narkotykami. Dziewczyna Mateusza będzie w tak fatalnym stanie, że dopadną ją samobójcze myśli... Nie przyzna się jednak Mostowiakowi co chce zrobić.

Patrz też: Lilka z M jak miłość zdradza kto ją zgwałcił! Tożsamość gwałciciela zaskoczy wszystkich. Wywiad z Moniką Mielnicką - WIDEO

Zwrot w sprawie gwałtu nastąpi dopiero w 1491 odcinku "M jak miłość" kiedy Mateusz spróbuje na własną rękę znaleźć gwałciciela. Dzięki informacjom od Ewy (Jowita Chwałek), przyjaciółki Lilki, która widziała podejrzanego klienta w pubie ustali, że to jakiś przyjezdny, około 30 lat, z ciemnymi włosami. Podczas imprezy 18-stkowej w pubie, na której bawili się Lilka i Mateusz ze znajomymi był jednym z klientów, razem z grupą kilku innych mężczyzn.

Uzbrojony w tą wiedzę Mateusz w 1491 odcinku "M jak miłość" zgłosi się na komisariat. Ale nie po to, żeby powiedzieć o gwałcie i złamać obietnicę daną ukochanej. Okłamie policjantkę Sonię, że został okradziony w pubie. Poda jej rysopis podejrzanych mężczyzn licząc, że dzięki temu policjantka zacznie śledztwo.

Sonia w 1491 odcinku "M jak miłość" od razu domyśli się, że młody Mostowiak coś ukrywa. Postanowi zbadać sprawę i poprosi o pomoc Janka (Tomas Kollarik). Wkrótce cała Grabina i sąsiednia Lipnica będą mówić tylko o gwałcie.

Wieczorem w 1491 odcinku "M jak miłość" w pubie dojdzie do kolejnej próby gwałtu. Zaatakowanej dziewczynie uda się uciec, a na miejscu szybko zjawiają się policjanci. Przestępca sprytnie wymknie się policji. Chwilę później do lokalu przyjdzie Mateusz. Próbuje wypytać Ewę o to, co się wydarzyło.

- Ewka! Widziałaś tego gościa? Złapali go?!
– Nie… Dziewczyna zaczęła krzyczeć i facet zwiał. Zrobiło się zamieszanie, afera…

Sprawdź też: Śmierć Lilki w M jak miłość? Dziewczyna Mateusza skoczy z wiaduktu. Zostawi list pożegnalny!

Ostatecznie w 1491 odcinku "M jak miłość" policja złapie gwałciciela Lilki, która nawet Ewę okłamie, że nic się nie stało, bo zdążyła uciec. Ale prawda będzie taka, że dziewczyna Mateusza właśnie wtedy odkryje, że może być w ciąży...

M jak miłość, odc. 1485. Mateusz (Krystian Domagała), Sonia (Barbara Wypych)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1485. Mateusz (Krystian Domagała), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość, odc. 1485. Ewa (Jowita Chwałek), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1485. Ewa (Jowita Chwałek), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odc. 1484. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1484. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze