M jak miłość. Olek stanie przed sądem! Kamil go pogrąży, a Marcin i Iza potwierdzą zeznania - WIDEO

2020-02-21 3:40 Ag
M jak miłość. Kamil pogrąży Olka w sądzie! Marcin i Iza potwierdzą zeznania
Autor: vod.tvp.pl/ Instagram M jak miłość. Kamil pogrąży Olka w sądzie! Marcin i Iza potwierdzą zeznania

Na planie "M jak miłość" właśnie powstają odcinki, w których Olek (Maurycy Popiel) stanie przed sądem za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski). Oskarżonemu o morderstwo Chodakowskiemu będą towarzyszyć bliscy: Aneta (Ilona Janyst), Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska) i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Na sali rozpraw dojdzie do konfrontacji Olka z Kamilem (Marcin Bosak)! Wkrótce w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Kamil pogrąży Olka przed sądem, by Chodakowski trafił do więzienia na długie lata! Jak zeznania Marcina i Izy wpłyną na sprawę?

Co w "M jak miłość" będzie z Olkiem? Czy trafi do więzienia za zabójstwo Artura?

Odcinki "M jak miłość" powstają z wyprzedzeniem nawet czterech miesięcy, więc w TVP2 widzowie koniec sprawy zabójstwa Artura, aresztowanie Olka i jego rozprawa w sądzie zobaczą najpewniej dopiero w końcówce tego sezonu albo już na początku nowego, dopiero jesienią!

Z relacji zza kulis "M jak miłość", którą na Instagramie umieścił serialowy Kamil wynika, że zrealizuje swoje podłe plany i doprowadzi do tego, że Olek stanie przed sądem, oskarżony o zabójstwo Artura. Kuzyn zabitego Skalskiego oczywiście będzie jednym ze świadków oskarżenia.

Zgodnie z obietnicą jaką dał ciotce Artura (Agata Rzeszewska) pogrąży Chodakowskiego tak, żeby na długie lata trafił do więzienia za zbrodnię! W nowych odcinkach "M jak miłość" po stronie Olka stanie murem cała jego rodzina.

Sprawdź też: M jak miłość. Budzyński uratuje Olka przed Kamilem! Poszczuje psychola Wernerem

M jak miłość. Kamil pogrąży Olka w sądzie! Marcin i Iza potwierdzą zeznania.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na rozprawie Olka w "M jak miłość" pojawią się Marcin, Iza, matka Aleksandra oraz ukochana Aneta! Z relacji na planie serialu wynika, że wszyscy będą składali zeznania, ale kluczowe będą oczywiście Marcina i Izy. Bo to oni kilka miesięcy temu, w 1460 odcinku "M jak miłość", byli w domku nad jeziorem w chwili kiedy Artur zaatakował i tuż po zabójstwie.

Obrońcą Olka zostanie Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), który także ma powody, by nienawidzić Kamila!

Patrz też: M jak miłość. Olek w więzieniu zostanie zupełnie sam! Nawet Aneta go opuści?

Iza będzie musiała znaleźć w sobie siłę, by wrócić pamięcią do traumatycznych wspomnień i opowiedzieć jak psychopata ją dopadł, żeby bestialsko zabić. Na razie nie wiadomo czy w "M jak miłość Iza nieświadomie, pod wpływem silnego stresu, nie powie czegoś, czym zaszkodzi Olkowi.

Jedno jest pewne - niebawem w "M jak miłość" życie Olka będzie w rękach nie tylko sądu, ale także Kamila, który zrobi wszystko, żeby Chodakowskiego dosięgła sprawiedliwość za zabójstwo, żeby mógł pomścić śmierć Artura.

Zobacz też: QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Najnowsze