M jak miłość, odcinek 1489: Olek zgłosi się na policję i przyzna do zabójstwa Artura?

2020-01-22 12:16 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Olek zgłosi się na policję i przyzna do zabójstwa Artura?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1489: Olek zgłosi się na policję i przyzna do zabójstwa Artura?

W 1489 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) podejmie męską decyzję. Czy zgłosi się na policje i przyzna do zabójstwa Artura (Tomasz Ciachorowski)? Taki ruch wprawdzie zamknąłby etap niepewności i strachu Olka, ale i prawdopodobnie zniszczył mu życie... Czy Aneta (Ilona Janyst) będzie go wspierać w tej decyzji, czy znów spróbuje go od niej odwieść? Dramatyczne rozważania Olka po zabójstwie Artura zobaczymy w 1489 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1489 odcinku "M jak miłość" duch Artura będzie rządził! Nie tylko będzie okazja na to, że psychopata zza grobu zniszczy to - z czym walczył do śmierci - miłość Izy i Marcina. Niestety, Artura może ostatecznie zrujnować szansę na normalne życie swojego zabójcy, Olka.

Olek w 1489 odcinku "M jak miłość" znów stanie przed dramatyczną decyzją, aby zgłosić się na policje i po prostu przyznać do zabójstwa Artura. Swoje postanowienie znów ogłosi Anecie.

W Polsce cały czas Olkowi grozi aresztowanie i proces. Nie raz już rozważał ucieczkę za granice, jednak w 1489 odcinku "M jak miłość" postanowi z tym skończyć. - Ucieczka niczego nie zmieni... I jeśli coś ma się wydarzyć… jestem gotowy stawić temu czoła! - powie młodszy Chodakowski ukochanej.

Co zrobi Aneta w obliczu decyzji Olka w 1489 odcinku "M jak miłość"? Nie tylko zapewni go, że w każdej sytuacji będzie stała u jego boku, ale i to zrobi. To ona przygotuje Izę przed złożeniem zeznań na policji.

Czy zagęszczająca się atmosfera wokół Olka i odnalezienia trupa Artura, będzie miała swój nieszczęśliwy finał w w 1489 odcinku "M jak miłość"?

Najnowsze