M jak miłość, odcinek 1489: Zaręczyny Izy i Marcina w cieniu zbrodni. Artur zza grobu zniszczy ich miłość?

2020-01-22 11:39 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Zaręczyny Izy i Marcina w cieniu zbrodni. Artur zza grobu zniszczy ich miłość?
Autor: MTL Maxfilm/TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1489: Zaręczyny Izy i Marcina w cieniu zbrodni. Artur zza grobu zniszczy ich miłość?

W 1489 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) znów oświadczy się Izie (Adriana Kalska). Jednak ponowne zaręczyny zakochanych odbędą się w cieniu zbrodni Artura (Tomasz Ciachorowski). Czyżby psychoata miał zdolnośc nękania zakochanych i zza grobu? Sprawa morderstwa psychopaty ostro nabierze tempa w 1489 odcinku "M jak miłość", a pierwsza to odczuje krucha emocjonalnie Iza... Zaręczyny w cieniu zbrodni - czy ich miłość przetrwa i to?

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1489 odcinku "M jak miłość" Marcin wykona piękny gest i po raz drugi oświadczy się Izie przy całej rodzinie. Jednak psychopata Artur ma chyba konszachty z diabłem - nawet zamordowany nie spoczywa w spokoju... Czy uda mu się zniszczyć ich miłość?

Czytaj też: Lilka z M jak miłość zdradza kto ją zgwałcił! Tożsamość gwałciciela zaskoczy wszystkich. Wywiad z Moniką Mielnicką - WIDEO

Iza w 1489 odcinku "M jak miłość" stanie tylko szczęśliwa przed całą rodziną mówiąc "Tak". Czeka ją znacznie więcej rozmów, a wszystkie będą dotyczyły śmierci jej prześladowcy. Jak da sobie radę krucha emocjonalnie dziewczyna?

Jako pierwsza w mroczny świat psychopaty wciągnie Izę Aneta. Zrobi to, bo Iza przed kolejnym przesłuchaniem na policji 1489 odcinku "M jak miłość" wpadnie w panikę. Aneta postanowi przygotować Izę do trudów przesłuchania. - Krótkie zdania, mów spokojnie, ze zdecydowaną miną, odpowiadaj tylko na pytania, sama się nie wyrywaj… Nie możesz tego zawalić. Teraz od ciebie zależy całe życie Olka…

I tak przygotowana i nadal mocno zestresowana Iza stawi się przed obliczem śledczego na komendzie. I stres Izy da sobie znać, bo wszystko w 1489 odcinku "M jak miłość" pójdzie nie tak...

- Kiedy ostatni raz widziała pani Skalskiego? Czy po tym ataku jakoś się do pani odzywał? Może dzwonił, pisał, próbował się jakoś z panią kontaktować?

- Nie, już panu mówiłam, że nie! - Iza odpowie mocno roztrzęsiona Iza.

- Dlaczego się pani tak bardzo denerwuje? - zapyta od razu czujnie śledczy.

I choć wieczorem będzie czekała na Izę przepiękna niespodzianka w postaci ponownych oświadczyn ukochanego, Artur będzie na uroczystości cały czas obecny... Czy psychopata zniszczy zza grobu miłość Izy i Marcina 1489 odcinku "M jak miłość"?

Najnowsze