M jak miłość, odcinek 1489: Olewicz wykopie zwłoki Artura! Co zrobi z jego ciałem?

2020-01-19 7:18 Ag
M jak miłość, odcinek 1477: Olewicz (Tomasz Dedek), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: TVP/VOD

W 1489 odcinku "M jak miłość" w lesie gdzie Olek (Maurycy Popiel) zakopał zwłoki Artura (Tomasz Ciachorowski), po tym jak go zabił, pojawi się podejrzany wędkarz z psem, który zacznie węszyć w miejscu ukrycia ciała! Okaże się, że to znajomy Jarosława Olewicza (Tomasz Dedek), szantażysty Olka. Jakimś cudem to właśnie Olewicz przekona wędkarza, by nie kopał w tym miejscu saperką. Ale w 1489 odcinku "M jak miłość" Olewicz sam chwyci za łopatę i wykopie zwłoki. Co zrobi z ciałem Artura? Pozbędzie się go, czy przeniesie w inne miejsce?

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" ktoś odkryje zwłoki Artura, którego Olek pogrzebał w lesie, niedaleko domku nad jeziorem Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska) na Mazurach? W 1489 odcinku "M jak miłość" Olewicz odkryje, że ciało Skalskiego nie zostało dokładnie ukryte i w każdej chwili może zostać odkopane przez dzikie zwierzęta.

Pechowo na trop zbrodni wpadnie znajomy Olewicza, inny wędkarz Tomasz. I to właśnie on zapyta Olewicza czy wie co może być w tym miejscu, bo jego pies coś wywęszył, a on zamierza przekopać podejrzaną ziemię saperką

. Szantażysta Olka w 1489 odcinku "M jak miłość" aż zblednie. Bo przecież w każdej chwili znajomy może trafić na ciało Artura. Ponieważ po uratowaniu żony Eli (Ewa Domańska) obiecał Chodakowskiemu, że rachunki między nimi są wyrównane, to Jarosław postanowi ratować lekarza.

-Pewnie sarna padła, albo jakiś dzik... Będziesz z saperką po lesie latał i padliny szukał zamiast ryb? - zakpi Olewicz, po czym w 1489 odcinku "M jak miłość" obieca znajomemu, że sam sprawdzi miejsce, którym zainteresował się jego pies. Olewicz postanowi na dobre pozbyć się ukrytych przez Olka w lesie zwłok... Ale słowem nie wspomni o tym Chodakowskiemu!

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1489: Olek weźmie ślub z Anetą! Kochanka nie pozwoli mu uciec z kraju

Jeszcze tego samego dnia w 1489 odcinku "M jak miłość" Olewicz odwiedzi Olka, by zapewnić go, że nie musi się niczego obawiać z jego strony i że odda mu wszystkie pieniądze, które wyłudził szantażem. Nie zdradzi jednak co zamierza zrobić coś z ciałem Artura. Postanowi przenieść zwłok w inne miejsce, by nikt nigdy ich nie znalazł. Po powrocie na Mazury pojedzie do lasu i zacznie rozkopywać grób Artura!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA? - WIDEO

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze