M jak miłość, odcinek 1489: Olek weźmie ślub z Anetą! Kochanka nie pozwoli mu uciec z kraju

2020-01-17 17:45 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Olek weźmie ślub z Anetą! Kochanka nie pozwoli mu uciec z kraju
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1489: Olek weźmie ślub z Anetą! Kochanka nie pozwoli mu uciec z kraju

W 1489 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) zapewni Olka (Maurycy Popiel), że przy niej może czuć się bezpiecznie. Olek nadal nie będzie potrafił uporać się z zabójstwem Artura (Tomasz Ciachorowski). Po raz kolejny Chodakowskiemu przyjdzie do głowy myśl, że najlepszym wyjściem będzie ucieczka z Polski! Jednak zakochana, dążąca konsekwentnie do ślubu i założenia rodziny Aneta w 1489 odcinku "M jak miłość" nie odpuści Olkowi i zmusi go do ślubu.

"M jak miłość" odcinek 1489 -wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

- Ucieczka niczego nie zmieni. Jeśli wszystko wyjdzie na jaw, ta sprawa i tak cię dogoni. Tu czy w Niemczech...- będzie tłumaczyła Olkowi Aneta w 1489 odcinku "M jak miłość".  A tu przynajmniej możemy być razem - doda namiętnym szeptem.

Czytaj tez: M jak miłość, odcinek 1490: Ania pobita przez Basię za kradzież chłopaka! Poleje się krew

Jednak Olek 1489 odcinku "M jak miłość" stwierdzi, że podjął już w związku z planowaną przeprowadzką do Niemiec pewne zobowiązania. Jednak Aneta, której pozycja w rodzinie Chodakowskich i w jego sercu ma coraz lepsze notowania, okaże się niezwykle przekonująca.

Dlatego Olek w 1489 odcinku "M jak miłość" doda od siebie, że jeszcze raz przemyśli sprawę wyjazdu za granicę. Czyżby dla miłości, ciepła i uwicia wspólnego gniazdka miał zaryzykować ewentualne aresztowanie, zostać i ożenić się z Aneta?

Zobacz koniecznie: Gwałt w M jak miłość. Aktorka wyznała SZOKUJĄCĄ prawdę: Miałam koszmary

- Zawsze masz prawo zmienić zdanie - zasugeruje mu sprytnie ukochana. Czy wobec takiego postawienia sprawy w 1489 odcinku "M jak miłość" Olek mógłby się jeszcze wahać?

- Pozwól, że w swoich sprawach sam będę podejmował decyzje - powie Olek Anecie prosto w oczy w 1489 odcinku "M jak miłość".  Ale tej dziewczyny nie da się łatwo złamać.... Aneta uśmiechnie się i powie: - Podejmuj decyzje, śmiało. Możesz na przykład zdecydować, w jaki sposób chcesz mnie uszczęśliwić. W końcu mógłbyś dotrzymać słowa!

Czytaj także: M jak miłość. Lilka i Mateusz po gwałcie wezmą ślub! Gwiazda "M jak miłość" potwierdza!

- Tak, pamiętam. Małżeństwo albo więzienie. Nie dałaś mi dużego wyboru - stwierdzi Olek.

- Bo widzisz, skarbie, są faceci, którzy potrzebują ręcznego sterowania. Tylko wtedy mogą osiągnąć pełnię szczęścia - usłyszy Olek w 1489 odcinku "M jak miłość".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze