M jak miłość, odcinek 1489: Olek weźmie ślub z Anetą! Kochanka nie pozwoli mu uciec z kraju

2020-01-17 17:45 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Olek weźmie ślub z Anetą! Kochanka nie pozwoli mu uciec z kraju
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1489: Olek weźmie ślub z Anetą! Kochanka nie pozwoli mu uciec z kraju

W 1489 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) zapewni Olka (Maurycy Popiel), że przy niej może czuć się bezpiecznie. Olek nadal nie będzie potrafił uporać się z zabójstwem Artura (Tomasz Ciachorowski). Po raz kolejny Chodakowskiemu przyjdzie do głowy myśl, że najlepszym wyjściem będzie ucieczka z Polski! Jednak zakochana, dążąca konsekwentnie do ślubu i założenia rodziny Aneta w 1489 odcinku "M jak miłość" nie odpuści Olkowi i zmusi go do ślubu.

"M jak miłość" odcinek 1489 -wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

- Ucieczka niczego nie zmieni. Jeśli wszystko wyjdzie na jaw, ta sprawa i tak cię dogoni. Tu czy w Niemczech...- będzie tłumaczyła Olkowi Aneta w 1489 odcinku "M jak miłość".  A tu przynajmniej możemy być razem - doda namiętnym szeptem.

Czytaj tez: M jak miłość, odcinek 1490: Ania pobita przez Basię za kradzież chłopaka! Poleje się krew

Jednak Olek 1489 odcinku "M jak miłość" stwierdzi, że podjął już w związku z planowaną przeprowadzką do Niemiec pewne zobowiązania. Jednak Aneta, której pozycja w rodzinie Chodakowskich i w jego sercu ma coraz lepsze notowania, okaże się niezwykle przekonująca.

Dlatego Olek w 1489 odcinku "M jak miłość" doda od siebie, że jeszcze raz przemyśli sprawę wyjazdu za granicę. Czyżby dla miłości, ciepła i uwicia wspólnego gniazdka miał zaryzykować ewentualne aresztowanie, zostać i ożenić się z Aneta?

Zobacz koniecznie: Gwałt w M jak miłość. Aktorka wyznała SZOKUJĄCĄ prawdę: Miałam koszmary

- Zawsze masz prawo zmienić zdanie - zasugeruje mu sprytnie ukochana. Czy wobec takiego postawienia sprawy w 1489 odcinku "M jak miłość" Olek mógłby się jeszcze wahać?

- Pozwól, że w swoich sprawach sam będę podejmował decyzje - powie Olek Anecie prosto w oczy w 1489 odcinku "M jak miłość".  Ale tej dziewczyny nie da się łatwo złamać.... Aneta uśmiechnie się i powie: - Podejmuj decyzje, śmiało. Możesz na przykład zdecydować, w jaki sposób chcesz mnie uszczęśliwić. W końcu mógłbyś dotrzymać słowa!

Czytaj także: M jak miłość. Lilka i Mateusz po gwałcie wezmą ślub! Gwiazda "M jak miłość" potwierdza!

- Tak, pamiętam. Małżeństwo albo więzienie. Nie dałaś mi dużego wyboru - stwierdzi Olek.

- Bo widzisz, skarbie, są faceci, którzy potrzebują ręcznego sterowania. Tylko wtedy mogą osiągnąć pełnię szczęścia - usłyszy Olek w 1489 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze