M jak miłość, odcinek 1490: Ania pobita przez Basię za kradzież chłopaka! Poleje się krew

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1490: Ania pobita przez Basię za kradzież chłopaka! Poleje się krew

M jak miłość, odcinek 1490: Ania pobita przez Basię za kradzież chłopaka! Poleje się krew

2020-01-16 5:38

Krwawa bójka w "M jak miłość" o chłopaka! W 1490 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) przestanie nad sobą panować kiedy zobaczy, że Ania (Gabriela Świerczyńska) i jej ukochany Damian (Oliver Proctor) są razem naprawdę szczęśliwi. Choć Ania przeprosi Basię, że zabrała jej chłopaka, kuzynka nie wytrzyma. Podczas lekcji wf-u w szkole uderzy Anię! Tak mocno, że w 1490 odcinku "M jak miłość" śliczna twarz córki Marty (Dominika Ostałowska) zaleje się krwią. Do akcji wkroczy też Damian!

"M jak miłość" odcinek 1490 - poniedziałek, 3.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ania z "M jak miłość" zakochała się w chłopaku Basi zupełnie niechcący. Kiedy zmieniła szkołę to właśnie Basia została jej jedyną przyjaciółką i poznała ją z Damianem. Wcześniej Ania nie dogadywała się z rówieśnikami. W poprzedniej szkole śliczna nastolatka była nawet oczerniana, a jej obrzydliwe zdjęcia trafiły nawet do internetu!

Ale to właśnie z powodu miłości do chłopaka Basi Ania miała zaburzenia psychiczne! Sytuacja stała się na tyle poważna, że nauczycielka ze szkoły zaalarmowała Łukasza (Jakub Józefowicz) i poleciała wizytę u psychologa.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA? - WIDEO

W 1490 odcinku "M jak miłość" Ania przekona się na własnej skórze czym się kończy odbijanie ukochanego bliskiej osobie. Basia nie zniesie, że Damian zostawił ją dla Ani, która jest od niej wiele ładniejsza. Nie przyjmie przeprosin kuzynki, którą dopadną potworne wyrzuty sumienia. - Przepraszam, ja tego nie chciałam… Ani ja, ani Damian…

Nie wierzę… Myślę, że zrobiłaś dokładnie to, co chciałaś! Jesteś fałszywa… Nie chcę cię znać! - Basia nie zdoła zapanować nad wściekłością.

Do tego stopnia, że w 1490 odcinku "M jak miłość" rzuci się na Anie podczas lekcji wf-u i uderzy ją piłką w twarz! Cios będzie tak potężny, że z nosa Ani poleje się krew.

Paweł zacznie dręczyć Kingę. To nie będzie jednorazowy wyskok

Atak Basi na Anię w 1490 odcinku "M jak miłość" wywoła też gwałtowną reakcję Damiana, który stanie w obronie nowej ukochanej. – Masakra… Mam tego dość, już ja sobie z nią pogadam! Strzeliła ci piłką prosto w twarz! Co zrobi Ania? Czy powstrzyma chłopaka, żeby jeszcze bardziej nie pogarszać sprawy? W końcu zabrała ukochanego przybranej kuzynce, która jako jedyna chciała się z nią zaprzyjaźnić w nowej szkole!

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1491: Kim jest gwałciciel Lilki? Policja złapie go w pubie w Lipnicy! Potwierdzą się teorie spiskowe?

Niestety w 1490 odcinku "M jak miłość" Basia wpadnie w totalną rozpacz. Wyżali się Pawłowi (Rafał Mroczek), że jest beznadziejna, dlatego Damian wybrał Anię!

Najnowsze