M jak miłość, odcinek 1491: Kim jest gwałciciel Lilki? Policja złapie go w pubie w Lipnicy! Potwierdzą się teorie spiskowe?

2020-01-16 21:35 Ag
M jak miłość, odcinek 1491: Kim jest gwałciciel Lilki? Policja złapie go w pubie w Lipnicy!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1491: Kim jest gwałciciel Lilki? Policja złapie go w pubie w Lipnicy!

Kim w "M jak miłość" okaże się gwałciciel Lilki (Monika Mielnicka)? Dopiero w 1491 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw kto zgwałcił Lilkę! Bezwzględny oprawca, który wypatrzył dziewczynę Mateusza (Krystian Domagała) w pubie Comodo w Lipnicy zostanie złapany przez policję w chwili kiedy dopadnie inną swoją ofiarę. Czy w 1491 odcinku "M jak miłość" potwierdzą się teorie spiskowe, że gwałciciel Lilki to właściciel pubu lub jeden z klientów, podejrzany mężczyzna z tatuażami?

"M jak miłość" odcinek 1491 - wtorek, 4.02. 2020, o godz. 20.55 w TVP2

Gwałciciel Lilki z "M jak miłość" wpadnie w zasadzkę policji w Lipnicy w chwili kiedy będzie chciał skrzywdzić kolejną młodą kobietę! Wszystko wyjaśni się w 1491 odcinku "M jak miłość" kiedy Lilka zauważy u siebie niepokojące objawy, wskazujące na ciążę. Także przyjaciółka zgwałconej Lilki, Ewa (Jowita Chwałek) domyśli się, że dzieje się z nią coś złego.

Od swojej kuzynki pracującej w pubie Ewa dowie się bowiem, że w lokalu kręcił się podejrzany facet, który próbował poderwać Lilkę. Tuż przed tym jak nagle zniknęła, a Mateusz nigdy nie mógł jej znaleźć. -Tam było coś więcej niż tylko zaczepki, prawda?… O, cholera… On się do ciebie dobierał?!
– Tak… Ale udało mi się uciec… - skłamie zgwałcona Lilka, bo w 1491 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie się wstydziła tego, co ją spotkało.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1491: Gwałciciel Lilki znów zaatakuje! To właściciel pubu?

Ale na tym nie koniec, bo w 1491 odcinku "M jak miłość" w pubie w Lipnicy gwałciciel zaatakuje jeszcze raz! Tym razem na ofiarę upatrzy sobie inną dziewczynę, która na szczęście zdoła przed nim uciec. Do baru Comodo wkroczy policja, ale oprawca Lilki ucieknie. Nie na długo! Bo funkcjonariusze z Lipnicy wkrótce potem dorwą gwałciciela! Kim on będzie? Na pewno nie właścicielem pubu, ani nikim kogo mogła znać Lilka, Mateusz lub ich znajomi bawiący się na imprezie 18-stkowej Mikołaja (Jan Przanowski).

Sprawdź też: Ula odchodzi z M jak miłość? Iga Krefft przerwała milczenie dlaczego już nie będzie grała Uli

W pubie w 1491 odcinku "M jak miłość" zjawi się także Mateusz, który będzie chciał poznać tożsamość bydlaka, który zgwałcił Lilkę. - Ewka! Widziałaś tego gościa? Złapali go?!
– Nie… Dziewczyna zaczęła krzyczeć i facet zwiał. Zrobiło się zamieszanie, afera… - wyjaśni przyjaciółka Lilki.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze